100 Bin TL Altına Alabileceğiniz Arabalar Belli Oldu! İşte Ucuz Araç Fiyat Listesi!

100 Bin TL Altına Alabileceğiniz Arabalar Belli Oldu! İşte Ucuz Araç Fiyat Listesi!

100 bin TL ve altına alınabilecek araçlar belli oldu. Bakın o listede hangi araçlar yer alıyor!

2021 yılında yaşanan ekonomik sorunlar ve pandemi ile baş gösteren çip sorunu, otomobil fiyatlarının artışına neden oldu. Geçtiğimiz senenin başında 100 bin lira civarında sıfır araç bile alınırken şu anda 100 bin lira ve altına araç bulmak neredeyse imkansız hale geldi. Ancak yine de 100 bin TL ve altına alınabilecek araçlar kaldı. İşte ucuz araba listesi!

Opel Astra

Opel Astra, yıllara meydan okuyan ve piyasada en çok satılan araçların başında geliyor. Bu aracın eski kasa diye tabir edilen modellerini 100 bin TL ve altı fiyata bulmak mümkündür. 2005 model ve altındaki Opel Astra araçları; kilometre, hasar durumu, boyası ve değişen parçalarına göre değişmekle beraber uygun fiyata bulunabilir. 

Opel Astra

Fiat Albea

Ülkemizde en çok satış yapan otomobil markası Fiat, birkaç yılda bir yeni araç üretmektedir. Bir zamanlar da Fiat Albea adında orta düzey özelliklere sahip araç üretilmiştir ve çok satılmıştır. Bu aracın tüm modellerine 100 bin TL ve altında bir fiyata ulaşmak mümkündür. Ancak aracın donanım paketleri farklı olduğu için kesin bir fiyat söylemek doğru olmaz!

Fiat Albea

Toyota Corolla Efsane Kasa

100 bin TL ve altına alınabilecek bir diğer araç ise Toyota Corolla efsane kasadır. Bu araç piyasada ortalama olarak 60 bin ila 100 bin TL arasında satılmaktadır. Ancak bu aracın 90lı yıllarda üretilmiş olması nedeniyle düşük kilometrede ve kazasız şekilde bulunma olasılığı çok düşüktür. Bu nedenle Toyota Corolla efsane kasa almak isteyen vatandaşların mutlaka iyi bir araştırma yapmaları gerekir. 

Toyota Corolla Efsane Kasa

Renault Clio Sedan

En ucuz araçlar arasında yer alan Renault Clio modelinin eski modelleri bile artık 100 bin liraya dayanmış durumda. 2000 ve 2007 model arasında bulunan sedan kasa Renault Clio otomobillere 100 bin TL ve altında ulaşılabilir. Ayrıca aynı modellerde bulunan Renault Symbol araçların fiyatları da aşağı yukarı aynı fiyatlarda satılmaktadır.

Renault Clio Sedan

Etiketler

Otomobil