2021 Yılında En Çok Tercih Edilen Web Sitesi Belli Oldu! Siz De O Web Sitesine Girenlerden Misiniz?

2021 Yılında En Çok Tercih Edilen Web Sitesi Belli Oldu! Siz De O Web Sitesine Girenlerden Misiniz?

2021 yılı geride kalırken en çok tercih edilen web siteleri belli oldu. Listenin ilk sırasında yer olan o web sitesi herkesi şaşırttı. İşte 2021 yılında en çok tercih edilen web siteleri!

İnternet artık hayatımızın bir parçası haline gelmiş durumda. Pandemi döneminde neredeyse internet girmeyen ev kalmadı. İnternet kullanan kişiler ise pek çok web sitesinde gezinti yaptı. Sonuç olarak ortaya en çok tercih edilen web siteleri listesi ortaya çıktı. Gelen sonuçlara bakıldığında listenin zirvesinde yer alan web sitesi, görenleri oldukça şaşırttı. Bu site dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarını bile geride bıraktı. Peki 2021 yılında en çok tercih edilen web sitesi hangisi oldu? Siz de o web sitesine girdiniz mi? İşte 2021 yılında en çok tercih edilen web sitesi!

2021 Yılında En Çok Tercih Edilen Web Sitesi!

Listenin başında yer alan web sitesi herkesi şaşırttı. Bu site Facebook, Instagram ve Twitter gibi ünlü sosyal medya platformlarını gerisinde bıraktı. Tiktok, en çok tercih edilen web sitesi oldu. Özellikle son birkaç yılda adından çok fazla söz ettiren Tiktok, bazı ülkelerde yasaklanmıştı. Ancak bu yasaklamaya rağmen zirvedeki yerini korumayı başardı. Ülkemizde de her yaştan vatandaşlar, Tiktok uygulamasını aktif olarak kullanmaktadır. Bu uygulamanın aynı verilerini koruduğu takdirde yeni yılda da zirvede yer alması bekleniyor. Her geçen gün daha popüler hale gelen Tiktok uygulamasının bazı ülkelerde de yasaklanması gündemde. Son olarak Hindistan, bu uygulamanın kullanılmasını yasaklamıştı. 

2021 Yılında En Çok Tercih Edilen Web Sitesi!

Zirvenin Ardından Gelen Web Siteleri İse Şu Şekilde!

2021 yılında en çok tercih edilen web siteleri listesinde ilk sırada yer alan Tiktok ardından ikinci sırayı google alıyor. Bu sitenin ikinci sırada yer alması insanları çok şaşırttı. Çünkü hemen hemen herkes bu web sitesine girerek internette gezinmektedir. Listenin üçüncü sırasında Facebook, dördüncü sırasında Microsoft, beşinci sırasında Apple, altıncı sırasında Amazon, yedinci sırasında Netflix, sekizinci sırasında Youtube, dokuzuncu sırasında Twitter ve onuncu sırasında ise WhatsApp yer alıyor. Listenin ilk on sırasında pek çok insanın telefonunda yer alan uygulamalar bulunuyor. Listede Instagram uygulamasının yer almıyor oluşu da gözden kaçmıyor.

Zirvenin Ardından Gelen Web Siteleri İse Şu Şekilde!

Etiketler

Sosyal Medya