2021 Yılında Instagram’da En Çok Beğeni Alan Gönderiler Açıklandı! İşte O Gönderilerin Sahipleri!

2021 Yılında Instagram’da En Çok Beğeni Alan Gönderiler Açıklandı! İşte O Gönderilerin Sahipleri!

2021 yılı içinde Instagram'da en çok beğeni alan gönderiler belli oldu. Bakın o listede hangi ünlülerin paylaşmış olduğu fotoğraflar yer alıyor!

Yaklaşık olarak 1 milyar kullanıcıya sahip olan ünlü sosyal medya platformu Instagram, 2021 yılında en çok beğeni alan gönderi listesini açıkladı. En çok beğeni alan gönderileri atanlar ise ünlülerden oluşuyor. Dünyaca tanınmış olan ünlülerin milyonlarca takipçileri, gönderileri beğeni yağmuruna tuttu. Peki 2021 yılında en çok beğeni alan fotoğraflar ve o fotoğrafları atan ünlüler kim? İşte o gönderiler!

Cristiano Ronaldo

Listenin zirvesinde Cristiano Ronaldo yer alıyor. Instagram platformunda en çok takipçiye sahip olan ünlü futbolcu, aynı zamanda 2021 yılında atmış olduğu fotoğraf ile en çok beğeniyi alan isim oldu. Cristiano Ronaldo, hayat arkadaşı olan Georgina Rodriguez ile birlikte ikiz çocuklarının ultrason görüntülerini paylaşmıştı. Bu gönderi tam olarak 32.2 milyon Instagram kullanıcısı tarafından beğenildi. 

Cristiano Ronaldo

Ariana Grande

2021 yılında Instagram’da en çok beğeni alan gönderilerde ikinci sırayı ünlü şarkıcı Ariana Grande tarafından paylaşılan fotoğraf alıyor. Tüm dünya tarafından tanınan ve takip edilen Ariana Grande, Dalton Gomez ile birlikte evlilik fotoğraflarını paylaşmıştı. Ünlü ismin paylamış olduğu bu fotoğraf tam 26.7 milyon kişi tarafından beğeni aldı. 

Ariana Grande

Kylie Jenner

Kylie Jenner adlı ünlü ismin paylamış olduğu fotoğraf ise listenin üçüncü sırasında yer alıyor. Ünlü isim paylaşmış olduğu fotoğrafta doğum kontrol kitinin olumlu olduğu görüntüsünü paylaşmıştı. İkinci çocuğunun müşterini veren Kylie Jenner, atmış olduğu gönderi ile yaklaşık olarak 24.5 milyon kişinin beğenisini almıştı. Buna ek olarak ünlü ismin attığı fotoğraf, tebrik yorumu yağmuruna tutuldu. 

Kylie Jenner

Billie Eilish

Billie Eilish, 2021 yılı içinde saçlarını sarı renge boyatmıştı. Bu hallerini ilk kez sosyal medyada paylaşan ünlü şarkıcı milyonlarca beğeni ve binlerce yorum aldı. Billie Eilish tarafından paylaşılan fotoğraf yaklaşık olarak 23 milyon Instagram kullanıcısı tarafından beğenildi. Ayrıca 350 bin civarında fotoğrafa yorum atıldı.

2021 yılında Instagram’da en çok beğeni alan gönderi listesini devamında ise Lionel Messi, Mermaid Montana, Tom Holland gibi ünlü isimler yer alıyor.

Billie Eilish

Etiketler

Sosyal Medya