Ana sayfa Oyun 22 Nisan Dünya Gününde Çöp Toplayan Pokemon Go Oyuncularına Ödül Verilecek

22 Nisan Dünya Gününde Çöp Toplayan Pokemon Go Oyuncularına Ödül Verilecek

174
0
PAYLAŞ

Bir zamanların popüler oyunu Pokemon GO’nun geliştirici Niantic yaptığı açıklamada 22 Nisan Dünya gününde çöp toplayan Pokemon GO oyuncularına ödül verileceğini açıkladı. 

Niantic tarafından açıklamada 22 Nisan’da Dünya Günü’nü sebebiyle oyun severlerle ve sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte çalışacaklarını açıkladı. Gerçekleştirilecek olan çöp toplama etkinliğine dünya genelinde katılacak olan Pokemon GO oyuncularına oyun içinde çeşitli ödüller verilecek. 

22 Nisan günü boyunca Pokemon GO oyununda tüm eğitmenler özel bir avatara sahip olacaklar ve gerçekleştirilen temizlik kampanyalarına katılabilecekler. Dünya çapında 1.500 eğitmen katılım gösterdiği takdirde toprak, su ve çimen tipi pokemon başına 2 kez yakalanabilen stardust 48 saat boyunca yakalanabilecek. Eğer ki söz konusu katılımcı sayısı 3.000’e ulaşırsa 48 saat boyunca stardust 3 kez yakalanabilecek. 

Pokemon GO oyununun geliştiricisi olan Niantic’in CEO’su “ 22 Nisan Dünya Günü’ne istinaden dünyayı ve kendi toplumunu sağlıklı ve sürdürebilir hale getirmeye çalışan eğitmenlerimiz için inanılmaz bir teklifimiz var” diyerek başlattıkları ödül programının müjdesini verdi. 

BİR CEVAP BIRAK