300 TL altındaki en iyi teknolojik ürünler Fiyatlar yükseliyor Bu fırsat kaçmaz

300 TL altındaki en iyi teknolojik ürünler Fiyatlar yükseliyor Bu fırsat kaçmaz

Yaşanan pandemi krizinden ötürü başta oyun konsolları olmak üzere teknolojik aletlere ilgi arttı. İşte size 300 TL altındaki en iyi teknolojik ürünler

Sizlere bugün 300 TL altındaki en iyi teknolojik ürünlerin listesini sunacağız. Yaşanan pandemi krizinden dolayı teknolojik aletlere olan ilgi arttı. Eve hapsolan vatandaş zamanını evde ne ile geçireceğini şaşırdı. Özellikle oyun konsolları alımlarında çok ciddi artış oldu. Tabi biz 300 TL ye oyun konsolu önermeyeceğiz sizlere. Ama yine de bu önerilerimizi kulak ardı yapmayın. Pişmaz olmazsınız.

300 TL altındaki en iyi teknolojik ürünler

Blitzwolf HL2 Akıllı Saat

Huawei Watch GT2 saatlerine benzeyen bu saatler 289 lira gibi bir fiyata satılıyor. Güncel tasarımı ile üst segment akıllı saatleri anımsatan bu saatlerin yazılımındaki kadranlar renkli. Saatin üç farklı renk seçeneği mevcut.

Blitzwolf HL2 Akıllı Saat

Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik

Şık tasarımı ile adından sıkça bahsettiren Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik çok popüler bir ürün haline geldi. Zaten almışsınızdır diye düşünüyoruz ancak haberi olmayanlara buradan haber verelim istedik. 264 lira gibi bir fiyata bir çok yerden temin edebilirsiniz. 1.1 inç büyüklüğünde AMOLED ekran teknolojisine sahip olan bu cihazda Bluetooth 5.0 bağlantı seçeneği de bulunuyor. Üstelik bu cihazda kalp atış sensörü de mevcut. Bu bileklikler su da geçirmiyor. Şuanda sadece siyah rengi ile satışta.

Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik

Xiaomi Mija Elektronik Yazı Tableti ve Kalemi

Kağıt israfının önüne geçmek için ve yaratılığın artması için LCD yazı tabletleri son dönemde en popüler ürünlerden biri oldu. 13.5 inç boyutu ile en iyi deneyimi sunan tabletleden biri olan Xiaomi Mija Elektronik Yazı Tableti ve Kalemi 270 lira gibi bir fiyata satılıyor. Diğer uygun fiyatlı tabletlerde olduğu gibi, bu modelde de silme tuşu ekran üzerinde yaptığınız tüm değişiklikleri siliyor. Tabletteki basınç şiddeti ile farklı kalınlıkta çizimler yapabiliyorsunuz. 

Xiaomi Mija Elektronik Yazı Tableti ve Kalemi

Rampage RM-23 Agita RGB USB 7.1 Oyuncu Kulaklığı

İnternet spor oyunlarının vazgeçilmez aksasuarı oyuncu kulaklığı çok önemli bir aksesuar. Ses iletimi ve ses kalitesinde kazandığı ün ile oyuncuların vazgeçilmez ürünlerinden biri oldu bu kulaklık. Kulaklık titreşim özelliği ile 50 milimetrik sürücülere sahip. Sahip olduğu mikrofon ile oyun içerisinde sohbet imkanı sunan bu kulaklık 240 liraya satılıyor. 

Rampage RM-23 Agita RGB USB 7.1 Oyuncu Kulaklığı

Xiaomi Mi TV Stick 1080p Android TV Media Player

Xiaomi’nin, uygun fiyatlı “FHD” çözünürlükte yeni bir ürünü olduğunu herkes duymuş olmalı. Ürün Mi Box S üzerindeki 4K çözünürlüğünde HDMI çıkışı ile akıllı televizyon deneyimi sunuyor. Xiaomi Mi TV Stick USB flaş boyutlarında. Ürün Netflix, Google Play uygulama ve oyunları, Google Asistan ve daha fazlasına erişim imkanı sunan medya oynatıcı; kullanıcıların ekranlarını yansıtmasına da yardımcı oluyor. Xiaomi Mi TV Stick 1080p Android TV Media Player 299 liraya satılıyor. 

Xiaomi Mi TV Stick 1080p Android TV Media Player

Etiketler

Teknoloji  
Ömer Faruk

Teknoloji delisi