5 Bin TL ve Altına Alınacak Telefonlarda 12 Taksit Dönemi Başladı! Peki 5 Bin TL ve Altı En İyi Telefonlar Hangileri?

5 Bin TL ve Altına Alınacak Telefonlarda 12 Taksit Dönemi Başladı! Peki 5 Bin TL ve Altı En İyi Telefonlar Hangileri?

5 bin TL bütçesi olup telefon almak isteyenler! Bu haber tam size göre! İşte 5 bin TL ve altında satılan en iyi özelliklere sahip telefonlar!

Son dönemde artan döviz kuru nedeniyle telefonlar da aşırı derecede pahalandı. İnsanlar artık ucuz telefon bulmakta zorlanmaya başladı. Neredeyse 5 bin liranın altında işe yarar bir telefon kalmadı. Sadece bazı markaların fırsat ürünü olarak nitelendirdikleri cep telefonları kaldı. Bu haberde 5 bin TL ve altına alınacak en güzel telefon markalarını göreceksiniz. İşte hem 12 ay taksit imkanı olan hem de 5 bin TL altında olan cep telefonları!

Redmi Note 10

Redmi Note 10 cep telefonu en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Hem özellikleri hem de kalitesi bakımından pek çok telefonu gerisinde bırakmaktadır. 6.43 inç AMOLED ekrana sahip olan Redmi Note 10, 48 megapiksel kameraya sahiptir. 128 GB ve 64 GB dahili hafıza seçeneği bulunan bu telefonun güncel satış fiyatı ise 4990 liradır. Ayrıca bu cihazın 6 ya da 8 GB Ram kapasitesi bulunmaktadır. 

Redmi Note 10

Samsung Galaxy M22

Samsung Galaxy M22 cep telefonu da şu anda 5 bin TL altında satılan telefonlar arasında yer almaktadır. Oldukça iyi özelliklere sahip olan bu telefon, pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. 4 GB Ram ve 128 GB dahili hafızası bulunan bu telefonun güncel satış fiyatı şu anda 2900 ila 3000 TL arasında değişmektedir. 5000 mAh batarya kapasitesine sahip olan Samsung Galaxy M22, uzun süre boyunca kapanmadan kalabilmektedir. 

Samsung Galaxy M22

POCO X3 NFC

Belki de son dönemde en çok tercih edilen telefon POCO X3 NFC modelidir. Özellik ve kalite olarak emsallerini geride bırakan bu cihaz, fiyatı ile de dikkat çekmektedir. 4800 TL civarında satılan POCO X3 NFC cep telefonu, pek çok emsal özellikteki telefonlardan neredeyse yarı yarıya ucuz fiyattadır. Bu cihazın ekran boyutu ise 6.67 inç büyüklüğündedir. 2.3 GHz işlemci hızına sahip telefonun 8 çekirdeği bulunmaktadır.

POCO X3 NFC

Etiketler

Teknoloji