Ana sayfa Mobil A101 Uygun Fiyat Karşılığında “Honor 8X” Satışına Başlıyor!

A101 Uygun Fiyat Karşılığında “Honor 8X” Satışına Başlıyor!

162
0
PAYLAŞ

Uygun fiyatlarla akıllı cep telefonu satışı gerçekleştiren A101, bu satışlara büyük bir hızla “A101 Aktüel” kapsamında devam ediyor. A101 Aktüel ürünler arasında yer alan Honor 8x cep telefonu orta segmentin en üst telefonlarından biri oluyor ve fiyatı oldukça uygun bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Türkiye’deki en büyük marketler zinciri olarak öne çıkan ve 8000 market sayısını kısa süre önce aşan A101, her hafta düzenli bir şekilde herhangi bir akıllı telefon getirerek bunu uygun fiyata müşterilerine tüm marketlerinde sunuyor. Bu haftaki gelen telefonu ise Honor 8x olarak ön plana çıkıyor. Uygun fiyatlı akıllı telefonların satışını yapan A101 bu sayede büyük teknoloji şirketlerinden daha fazla takip almaya başladı. Teknoloji takipçileri her hafta A101 Aktüel kataloglarına bakarak ne gelmiş ne gelmemiş diye bakıyorlar.

Fiyat – Performans

Bu zamana kadar sitemizde birçok kez fiyat – performans kelimelerini kullandık. Fakat bu ürün ciddi anlamda çok büyük bir fiyat – performans ürünü olarak dikkat çekiyor. %84’lük ekran – gövde oranı bulunan söz konusu cep telefonunun ekranı IPS LCD olarak belirlendi. 6.5 inç ekrana sahip cep telefonunun işlemcisi 2.2 GHz güçle çalışan Kirin 710’la birlikte kendini gösteriyor.

Uygun fiyatlı bu ürünün 3.750 mAh bataryası bulunuyor ve günlük kullanımda bu batarya tek şarjla çok rahat bir günü çıkaracaktır. Yoğun kullanımda ise gün içerisinde birkaç kez şarj etmeniz gerekebilir. 16 MP ön, 20 MP arka kamerası bulunan cep telefonunun kameraları yapay zeka destekli bir şekilde geliyor ve muhteşem fotoğraflar elde etmenizi sağlıyor.

A101, çok kısa süre önce tanıtımını yapmış olduğu 27 Aralık A101 aktüel kataloğunda Honor 8x’e yer veriyor. Yani 27 Aralık tarihi itibarıyla Türkiye’deki tüm A101 mağazalarında satışa çıkarılacak söz konusu Honor 8x, 2.099 TL karşılığında satışa çıkarılıyor. Stoklarla sınırlı gelecek bu ürünü alacaksanız aceleci davranmanız gerekiyor.

BİR CEVAP BIRAK