Ana sayfa Bilgisayar Acer Swift 7 Yerini Aldı!

Acer Swift 7 Yerini Aldı!

97
0
PAYLAŞ

Avrupa ve Amerika’dan sonra Türkiye piyasasına da giren Acer Swift 7, Dünya’nın en ince diz üstü bilgisayarı olarak kabul ediliyor. 1 cm inceliğindeki bu dizüstü bilgisayar, aynı zamanda teknik özellikleri ve donanımları ile de dikkat çekiyor. Geçtiğimiz günlerde Acer Türkiye distribütörlüğü tarafından dağıtıma sunulan Acer Swift 7’ye talepte de patlama yaşanıyor.

Talep Fazla!
Son 3 günde yaklaşık 25.000 adet satıldığı haberlerini almış durumdayız. Yıl sonuna kadar 100.000 satış hedefleyen ACER, bu modeline çok güveniyor ve 2017 ortalarında özelliklerini daha da arttırarak oyuncu dizüstü bilgisayarı olarak da satışa sunmayı amaçlıyor. Dilerseniz özelliklerine bir göz atalım.

Acer Swift 7, 1.1 kilogram ağırlığa ve 9.98 mm kalınlığa sahip. Bu da şimdilik onu Dünya’nın en ince laptopu konumuna getirmiş durumda. Alüminyum tek parça kasası ile karşımıza çıkan bilgisayarın siyah ve altın iki renk çeşidi bulunmakta. 13.3 inçlik ekran boyutu düşünülmüş olan Swift 7, 9 saate kadar pil ömrü ile mükemmel bir seçenek sunuyor.

MU-MIMO kablosuz iletim teknolojisi kullanılan Acer Swift 7, daha hızlı veri aktarımı ve daha hızlı bağlantı seçeneği sunmaktadır. HDR (High Dinamic Range) teknolojisi ile fotoğraflarınız mükemmel parlaklığa ve çözünürlüğe sahip olacaktır. 7. Nesil İntel Core işlemci kullanılan laptopta, 8 GB Ram düşünülmüş ve 256 GB dahili bellek kullanılmıştır. Ürünün düşünülen fiyatı ise 4449 TL.

BİR CEVAP BIRAK