Amazfit Band 5 Türkiye'de satışa çıktı! Bim'de de satılıyor!

Amazfit Band 5 Türkiye'de satışa çıktı! Bim'de de satılıyor!

Yeni akıllı bileklik modelleri üretilmeye devam ediyor. Xiaomi'nin alt markası olarak bilinen Huami yeni bilekliğini ülkemizde de satışa çıkardı

Xiaomi'nin alt markası olarak bilinen Huami yeni ürettiği akıllı bilekliğini bizim ülkemizde de satışa çıkardı. Amazfit Band 5 ismi ile anılan akıllı bileklik artık Türkiye'de de satılıyor. Biz de sizler için bu ürünü inceleme altına aldık.

Günümüzde zaman kavramının bu kadar değerli olduğu aşikar. E hal böyle olunca da her şeyin akıllı olanını tercih ediyoruz tabi ki. Bu zamana kadar Xiaomi bir çok akıllı bileklik modeli satışı gerçekleştirdi ve hepsi çok başarılı sonuçlar elde etti. Xiaomi'nin alt markası olarak bilinen Huami yeni ürettiği akıllı bilekliğini bizim ülkemizde de satışlara başladı. Bilekliğin ülkemizdeki fiyatı da ortaya çıkmış oldu. 

Bileklik kardeşi de sayılabilecek olan Mi Band 5 ile benzer özellikleri taşıyor. 1.1 inç büyüklüğünde olan AMOLED ekran paneli ile gelen üründe 11 farklı spor modu ve 45'ten fazla ekran arayüzü bulunuyor. Üstelik 5 ATM basınca kadar suya karşı dayanıklı olan cihaz, kandaki oksijen oranını da ölçebiliyor.

Cihazda 125 mAh'lik bir batarya bulunuyor ve 15 güne kadar şarjı gidebiliyor. Amazfit Band 5 fiyatı 329 lira olarak açıklandı. Ürün bu hafta marketler zincirlerinden biri olan Bimde de satılacak. 

Peki ürün biraz pahalı değil mi sizce de?

Etiketler

Teknoloji  
Ömer Faruk

Teknoloji delisi