Ana sayfa Mobil Android Kullanıcılarına Google Photos Müjdesi Verildi!

Android Kullanıcılarına Google Photos Müjdesi Verildi!

58
0
PAYLAŞ

Android kullanıcılarına müjdeli haber geldi. Milyonlarca kişinin severek kullandığı Google Photos uygulaması yüz tanıma sistemi tekrardan ele alınmaya başladı. Uygulamanın ürün geliştirme baş sorumlusu olan David Lieb, kendi Twitter hesabı üzerinden Photos kullanıcılarıyla bire bir iletişime geçti. Tartışma meydanı yaratarak, direkt olarak kullanıcılardan görüş, öneri ve şikayet aldı.

Yüz Tanıma Uygulaması Tekrar Yapılandırılacak

Alanında oldukça başarılı ve tecrübeli yönetici, kendi masaj panosu sayesinde insanlarla Google Photos uygulamasında görmek istedikleri yenilikleri ve şikayetleri sordu. Aynı zamanda göze çarpan hata ve problemleri, performans iyileştirme önerilerini de söylemelerini istedi.

Google Photos konusunda en dikkat çeken konulardan birisi ise yüz tanıma modülünün ele alındığı mevzuydu. Lieb, bir kullanıcı tarafından kendisine yöneltilen yüz tanıma konsepti fikriyle ilgili öneriye yanıt verdi.

Google Photos’un artık kullanıcılara çok daha özgür bir platform oluşturacağını, çünkü sistemin tanımadığı yüzleri, artık kullanıcıların direkt olarak kendilerinin ekleyebileceklerini ifade etti.

Ürün sorumlusu tarafından kullanıcılara yöneltilen açıklamaya göre şuan İnternet üzerinden kullanılabilmekte olan birçok özelliğin Android versiyonunu da ekleneceği bildirildi. Yakın zamanda mobil cihazlara yeni yüklenen tüm fotoğrafları arayabilecek olduklarını ve zaman damgalarında düzenleme yapılabileceğini iletti. Android versiyonu için geçerli kılınacak olan bu yeniliklerin tamamı iOS ve İnternet sürümünü de kademe kademe yansıtılacak.

BİR CEVAP BIRAK