Ana sayfa Mobil Android Telefonlar İçin Launcher Uygulamaları

Android Telefonlar İçin Launcher Uygulamaları

80
0
PAYLAŞ

Launcher uygulamalar söz konusu olduğunda, Google Play‘de en iyi Android Launcher olarak nitelendirebileceğimiz pek çok uygulama var. Ama her uygulama aynı özellikleri sunmuyor.

Bazı launcher uygulamaları, son radde hafif ve esas düzeydeki arayüzler sunarken; öbür launcher uygulamaları ise çok daha profesyonel seçenekler sunarak deneyimli kullanıcılara hitap ediyorlar. Anlayacağınız, her türden zevke ve tercihe göre launcher uygulamalar mevcut.

İşte telefonunuzun alelade arayüzünden sıkılıp değişiklik arıyorsanız, sizler için ilaç gibi istikbal launcher uygulamaları:

1. Evie Launcher

Son radde kullanışlı olan bu uygulama, telefona ağır gelmemesiyle de ideal. Her geçen gün kendini geliştirmeye deveam eden uygulama, basit ama zarif bir arayüz oluşturma programı arayanlar için tam ideal. Basit kurulumu ve göze güzel gelen ikon paketleriyle Evie, hızlı bir telefon kullanma deneyimi de sunuyor. Daha da güzeliyse, uygulamanın tamamen ücretsiz olması.

  • Evie LauncherİNDİR

2. Microsoft Launcher

Microsoft’un Android için geliştirdiği bu launcher, Windows Phone ile eş özellikler taşımadığı için özensizce kopyalanmış gibi bir his yaratmıyor. Tamamen Android odaklı geliştirilen uygulama, nitelik ve sürat bakımından hayli üst seviyede. Evie Launcher’a kıyasla daha çok özellik barındıran ve buna karşın telefonu kastırmayan Microsoft Launcher, ücretsiz olmasıyla da öne çıkıyor.

  • Microsoft LauncherİNDİR

3. Nova Launcher

Yıllardır Android pazarındaki en kusursuz launcher uygulamalarından biri olarak görülen Nova Launcher, öbür uygulamalar üstünde kurduğu bu üstünlüğü beyhude kurmuş değil. Telefonunuzun arayüzünü özelleştirmek için pek çok sayıda seçenek sunan Nova, bu konuda tam bir özgürlük sağlıyor. Birçok temaya ve özelliğe sahip bu uygulama, oturup arayüzünüzü kendi zevkinize göre en ülkü hale getirmek için uğraşmak istiyorsanız hayli ideal.

  • Nova LauncherİNDİR

4. Action Launcher

En popüler launcher uygulamalarından bir öteki ise Action Launcher. Bu uygulamanın en ön plana çıkan özelliği ise yüksek hızı. Her konuda size en hızlı deneyimi sunmayı vaad eden uygulama, şayet basit bir arayüz oluşturma programı arıyosanız sizler için ülkü olabilir. İşin iyi yanıysa, basit bir program değil de pek çok seçenek barındıran bir program arıyorsanız, Action Launcher bu konuda da hayli iyi. Aynı kategorideki uygulamalarınıza özel zarif görünümlü klasörler ayarlayabilir, nefis temalar arasından seçim yapabilirsiniz.

  • Action LauncherİNDİR

5. Smart Launcher

Uzun bir süredir uygulama pazarındaki varlığını sürdüren Smart Launcher, yeni widget yerleştirme sistemi ve Smart Search özellikleriyle öne çıkıyor. Ayrıca uygulamalarınızı farklı farklı kategorilere ayırarak hem ekranınızı daha pak tutuyor, hem de uygulamalar arasında kaybolmanızı engelliyor. Ayrıca Pro versiyonu, uygulamalarınızı en çok kullanılandan ikon renklerine kadar farklı farklı kategoriler altında toplamanıza olanak veriyor. 

  • Smart Launcher 5İNDİR

6. BlackBerry Launcher

BlackBerry Launcher son radde stabil çalışan bir uygulama. Özellikle özelleştirme konusunda daha çok seçenek beklentiniz varsa ve bunun yanı dizi basit anlaşılabilir arayüz oluşturmak istiyorsanız, son radde efektif olmasıyla bu uygulama hayli ideal.

  • BlackBerry LauncherİNDİR

7. Solo Launcher

Bugüne kadar 100 milyondan çok kez indirilmiş Solo Launcher, yalın bir arayüz sunma hedefiyle karşımıza çıkıyor. Son radde hafif olan uygulama, buna karşın pek çok kişiselleştirme özelliği barındırıyor.

  • Solo LauncherİNDİR

BİR CEVAP BIRAK