Android Telefonu Olanlar Dikkat! Bu Haber Sizi İlgilendiriyor! Android Telefonlar Tarih Mi Oluyor?

Android Telefonu Olanlar Dikkat! Bu Haber Sizi İlgilendiriyor! Android Telefonlar Tarih Mi Oluyor?

Android telefonu olanlara kötü haber geldi. Eğer gelen iddialar doğru ise çok yakında Android İşletim Sistemi tarih olacak! İşte detaylar!

Çok kısa bir süre önce ortaya atılan iddia nedeniyle Android işletim sistemli telefona sahip olan kişiler hayal kırıklığına uğradı. Çünkü ortalıkta dolanan bazı haberlere göre Android işletim sistemi tarih oluyor. Dünyada milyonlarca kişiyi ilgilendiren bu olayı herkes yakından takip etmeye ve olan bitenleri anlamaya çalışmaktadır. Ancak henüz yetkili bir ağızdan haber gelmediği için net bir açıklama bulunmamaktadır. Gelen iddiaların yoğun şekilde olması ise Android işletim sistemli telefon kullananları endişelendirmektedir. Peki gelen haberler ne kadar doğru? Bu iddianın ortaya atılmasındaki sebepler nedir? Android telefonlar gerçekten tarihe mi karışacak? İşte konu ile ilgili tüm detaylar bu haberde yer alıyor!

Android İşletim Sistemi Kalkacak Mı?

Google yaklaşık olarak 5 senedir Fuchsia OS adlı işletim sistemi üzerinde çalışmalar yapmaktadır. Linux tabanlı olması ile Android işletim sisteminden ayrılan bu sistem, pek çok kişi tarafından test edilerek beğeni kazanmıştır. Bu olay üzerine ortaya bomba gibi bir iddia atıldı ve çeşitli kaynaklar bu iddiayı destekler nitelikte haber yaptılar. Bu sayede herkesin aklında android işletim sistemi kalkacak mı sorusu yer edindi. Bu sorunun cevabını şu anda kimse bilmiyor, ancak ileriki bir dönemde Google şirketi, Fuchsia OS işletim sistemini yaygın hale getirmeyi düşünürse Android işletim sistemi de tarihe karışabilir. Telefon şirketleri ile yapılacak olan iş birliği ve çalışmalar ile bu sorunun cevabı daha net hale gelecektir.

Peki Android İşletim Sistemi Kalkarsa Ne Olur?

Android işletim sisteminin kalkması durumunda mutlaka telefon şirketleri bir önlem alacaktırlar. Çünkü dünyada milyonlarca kişi bu işletim sistemini kullanmaya devam etmektedir. Dolayısıyla aynı anda tüm telefonların kullanılmaz hale gelmesi doğru olmayacaktır. Bu nedenle yeni çıkan telefonlar yeni android işletim sistemi ile piyasaya sürülebilir ve diğer kullanımda olan telefonlara çeşitli şekilde güncellemeler gelebilir.

Peki Android İşletim Sistemi Kalkarsa Ne Olur?

Etiketler

Teknoloji