Ana sayfa Mobil AnTuTu’ya göre performansı en yüksek 2018’in En İyi 10 Telefonu

AnTuTu’ya göre performansı en yüksek 2018’in En İyi 10 Telefonu

42
0
PAYLAŞ

2018’in ilk yarısında piyasaya sürülen uslu telefonların birçoğunda yeni amiral gemilerine şahit olduk. İlk olarak AnTuTu testlerinde ortaya çıkan bu uslu telefonlardan bir araya getirilen yeni bir liste, Haziran ayına kadar hangi telefonun daha iyi sonuçlar aldığını gözler önüne seriyor.

Hazırlanan yeni listeye göre yüksek performans gösteren en iyi 10 telefon ve aldığı puanlar gösteriliyor. Bu uslu telefonlar esas olarak Qualcomm Snapdragon 845 işlemcisi üzerine sıralanırken, sıralamada 1 Haziran ile 30 Haziran arasında toplanan veriler göz önünde bulundurularak vasat puanlar hesaplanmış.

Söz konusu AnTuTu testlerine baktığımız zaman, bir oyun canavarı olarak ön plana çıkan 289.759 vasat ile Xiaomi Black Shark modelini görüyoruz. Sahip olduğu overlock işlemcisi sayesinde oldukça yüksek bir puana ulaşan Black Shark’ı ise yakın bir tarihte piyasaya sunulan Vivo NEX takip ediyor. Vivo NEX’in vasat skoruna baktığımızda ise 284.277 gibi bir vasat görüyoruz. Vivo’nun ardından ise üçüncü sırada 282.275 puanla One Plus 6 geliyor.

Nubia Z18’in Akıllara Ziyan AnTuTu Puanı Ortaya Çıktı!

Ayrıca söz konusu skorlar listesinde Oppo Find X’i görmemizin nedeni elbette onun yüksek skora sahip olmaması değil henüz resmi olarak AnTuTu veritabanına düşmemiş olmasıydı.

BİR CEVAP BIRAK