Ana sayfa Bilgisayar AOC’den En Kavisli Monitör!

AOC’den En Kavisli Monitör!

91
0
PAYLAŞ

Tayvan’ın en ünlü teknoloji markalarından AOC yeni kavisli monitörünü duyurdu. En kavisli oyuncu monitörü logosu ile büyük tanıtım kampanyaları düzenleyen AOC, yaklaşık 10 milyonluk bir satış hedefi koymuş durumda. Görsel olarak muhteşem bir deneyim kazandıracak olan bu monitörler tam anlamı ile bir oyun canavarı. Kavisli yapısı ile oyuncuların fiziksel ağrı hissetmelerinin önüne geçecek ve net bir görüntü imkanı sağlayacak olan bu ürünün ilk resmi tanıtımı da yapıldı. Resmi sitesinden sadece saatler sonra Youtube kanalından da tanıtımı gerçekleştiren AOC yönetimi, bu ekrana gelecek nesil ekran gözü ile bakıyor ve büyük yatırımlar yapmaya hazırlanıyor.

En Kavisli Monitör Ünvanına Sahip!
AOC şimdiye kadar ki en kavisli oyuncu ekranı olma özelliği taşıyor. AOC AGON serisi oyuncu monitörü 35 inçlik geniş ekrana da sahip. Ayrıca bükülme açısı diğer normal monitörlerin tam iki katı. Öne ve arkaya yaslama özelliğinin yanında az da olsa sağa sola kaydırılma özelliği ile oyun stresi yaşayan oyuncular için ideal bir ekran özelliği olarak göze çarpıyor. Şık tasarımı ile göze çarpan AOC, şimdiden olumlu tepkiler almışa benziyor.

Tanıtıma katılan tüketicilerin hayranlıkla izlediği AOC monitör, en çok satılan kavisli oyuncu monitör serisinin son modeli.
21:9 formatında ve 2560*1080 ekran çözünürlüğü ile fark yaratan AOC, sRGB renk gamına tam uygun. Kırmızı mavi ve yeşil renk seçenekleri ile satışa sunulan AOC AGON, 870 dolar civarında bir satış fiyatına sahip.

BİR CEVAP BIRAK