Ana sayfa Mobil Apple Gelecek Yıl Yeni Trende Dahil Olan Markalardan Olabilir!

Apple Gelecek Yıl Yeni Trende Dahil Olan Markalardan Olabilir!

91
0
PAYLAŞ

Sundukları birbirinden farklı tasarımlarla dikkatleri üzerinde toplayan katlanabilir telefonların, gelecekte çok yoğun bir şekilde kullanılması beklentiler dahilinde yer alıyor. Yapılan son iddialara göre ise 2020 yılında Apple’ın iPhone modelleri bu trendde üretilebilir.

Apple, 2020 iPhone Modellerinde Katlanabilir Telefon ile Gelebilir

Özellikle Samsung ve Huawei’nin çok büyük ses getirmeyi başardığı katlanabilir cep telefonları, çok yakında hayatımızın her yerinde yer alabilir. Ortaya çıkan son iddialar, Apple’n da bu konuda rakiplerinin gerisinde kalmayarak trende dahil olacağı yönünde. Bu iddialara göre Apple, 2020 yılındaki iPhone modellerini katlanabilir yapabilir.

OLED panel üretimine başladığını duyuran LG, aradan geçen süre sonunda yeni söylentilerin hedefi oldu. Apple ile iş birliği konusunda görüşmelere devam eden şirket, 2020 yılında tanıtılacak iPhone modelleri için Apple’a esnek ekran üretebilir.

Şuan için bu 2 dev şirketten de konuyla ilgili herhangi bir açıklama gelmedi. Sızıntıların ise oldukça yüksek ses getirdiğini belirtmekte fayda var. Fakat bu iddiaların gerçekleşmesi için LG’nin 3. çeyrekte üretimlerine başlaması gerekiyor. İlerleyen zamanlarda iddiaların doğruyu yansıtıp yansıtmadığı öğrenilecek.

BİR CEVAP BIRAK