Ana sayfa Mobil Apple, Güncelleme Alamayan Eski Cihazları İçin Jest Yaptı ve Yeni Güncelleme Yayınladı!

Apple, Güncelleme Alamayan Eski Cihazları İçin Jest Yaptı ve Yeni Güncelleme Yayınladı!

130
1
PAYLAŞ

Apple, iOS 13 güncellemesine kısa süre önce kullanıcılarıyla paylaştı. Bu güncellemeye sahip olabilecek ve telefonuna yükleyecek model sayısı sınırlıyken, Apple eski kullanıcılarına jest yaparak, güncelleme alamayan cihazlar için farklı bir güncelleme yayınladı.

Yazılım güncellemeri söz konusu olduğunda Apple, cihazlarını güncel tutup muhteşem yenilikler altına imza atmayı baarıyor. Bu da bazen 4-5 yaştan büyük olan cihazların artık büyük güncellemeler alamamasına sebep oluyor. Apple, bu kullanıcıları düşünerek iOS 12.4.2 güncellemesini yayınladı.

iOS 13 çıkalı henüz birkaç gün olmuş cihazlarda kullanılmaya başlamıştı. Buna rağmen, uyumsuz olması sebebiyle en son sürüme güncelleme yapılamayan cihazları unutmayan Apple, iOS 12.4.2’yi yayınladı. iOS 13’te yer alan değişiklik ve iyileştirmeleri noktası noktasına getiremeyecek olsa da, birçok hatayı gidermek ve güvenlik seviyesini artırmak adına oldukça iyi oldu.

Bu Güncellemeyi Hangi Cihazlar Alabilecek?

Bu güncellemeyi iPad Air, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPhone 5 – 5S, iPhone 6 – iPhone 6S- iPhone 6 Plus – iPhone 6S Plus cihazları alacak.

1 YORUM

  1. You Won’t Want To Miss This! 50 pcs medical surgical masks only $1.99 and N95 Mask $1.79 each.

    Special Offer for the next 48 Hours ONLY! Get yours here: pharmacyusa.online

    Thanks and Best Regards,

    Apple, Güncelleme Alamayan Eski Cihazları İçin Jest Yaptı ve Yeni Güncelleme Yayınladı! » Tekno Karga

BİR CEVAP BIRAK