Ana sayfa Teknoloji Apple Watch İçin Sihirli Kayış!

Apple Watch İçin Sihirli Kayış!

151
0
PAYLAŞ

Dünya’nın bir numaralı teknoloji devi Apple, teknolojinin önünde gitmeyi ihmal ettiği bir alan olan akıllı saatte, dev bir adım atarak bu alanda rakipleri ile olan farkı kapatmaya çalışıyor. Apple Watch akıllı saatleri ile önemli bir kitleye ulaşan Apple, kamera uygulamasını hayata geçirecek ve artık Apple Watch akıllı saat sahipleri de dilediği fotoğraf ve videoyu çekebilecek. Apple Watch akıllı saatleri, yeni uygulama sayesinde 2K formatında videolar ve yüksek çözünürlükte fotoğraflar elde edebilecekler.

Akıllı saat kullanıcıları son zamanlarda epey hırpalanmaya başlandı. Kaçakçılık ve casusluk olaylarında kullanıldığı tespit edilen bu akıllı saatler, hayatın bir çok alanında illegal olarak kullanılmaya başlandı. Öyle ki, üniversite ve hatta lise öğrencileri, sınavlarda bu saati illegal olarak kopya için kullanmaya başladı. İşte bu durum karşısında ne yapacağını bilemeyen Akıllı saat üreticileri, üretimini azaltmış hatta üretimini bırakmışlardır.

Bir çok dava ile karşı karşıya kalan akıllı saat üreticilerinin aksine Apple, bu alana yatırım yapmaya devam ediyor. Son olarak Glide CMRA ile anlaşan şirket, bundan böyle akıllı saat kayışlarını bu firmaya yaptıracak.

Apple Watch’ı akıllı saat uygulamalarından biri olan kameraya sahip kılacak Glide CMRA, 2 MP’lik ön kamerası sayesinde selfie çekmenize olanak sağlayacağı gibi 8 MP’lik arka kamerası ile de mükemmel fotoğraf ve video çekme deneyimi yaşamınıza neden olacak. Şu anki fiyatı ise 149 ila 249 dolar olması bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK