Ana sayfa Teknoloji Apple Yine En Değerli!

Apple Yine En Değerli!

114
0
PAYLAŞ

Uzun süredir dünya teknoloji devi Aplle şirketi ile alakalı kötü haberler ortalıkta dolaşsa da son yapılan araştırmalar tam tersini gösteriyor. Ortaya çıkan istatistiklere bakılırsa Apple hala dünyanın en değerli şirketi olarak 1. sırada görünüyor. En iyi global markaları geride bırakan Apple’ın durdurulamaz yükselişi her ne kadar bir çok kez gölgelenmeye çalışsa da şirketin izlediği çizgi kaliteyi ve kazancıda beraberinde getiriyor. Özellikle Apple’ın kendine has özellikleri ile donattığı teknoloji ürünlerini eleştiren bir çok kesim firmayı yenilikçi olmamakla suçlayıp bir gün bu başarının biteceğini öne sürüyor olsalarda yapılan araştırmalar tam tersini gösteriyor.

Dünyanın en iyi arama motoru olarak bilinen Google şirketini aldığı 5 puanla geride bırakan Apple aynı zamanda Android işletim sistemi yerine İOS işletim sistemi yüklü olan telefonların ve diğer teknoloji ürünlerinin daha fazla satacak olmasının da işaretlerini veriyor.

En iyi Globlar Markalar sıralamasına baktığımızda Apple ve Google’ın ardından Coca Cola, Microsoft ve Toyota bulunuyor. Yapılan araştırmada ayrıca en hızlı yükselen firmalarada yer verilmiş. Bu araştırmaya göre de en hızlı yükselen firmaların başını Milyarlarca kullanıcı olan sosyal ağ Facebook geliyor.

BİR CEVAP BIRAK