Ana sayfa Oyun Armored Warfare İçin Yeni Mod Geldi!

Armored Warfare İçin Yeni Mod Geldi!

109
0
PAYLAŞ

Obsidian Entertainment’ın geliştirdiği Armored Warfare’i hem alfa sürecinde hem de açık beta sürecinde deneyim ettim. Oyun her adımda kendini bir adım daha iyi hale getirdi ve bunu oyunculara hissettirdi. Obsidian, oyun açık beta statüsüne geçtikten sonra da düzenli olarak oyuncularına yeni içerikler sunuyor.

Yapımcı firma, Armored Warfare’e bu defa yeni bir oyun modu eklediğini duyurdu. Global Operations isimli oyun modu, oyuncuya PvP ve PvE deneyimini aynı anda yaşatıyor. Takımların büyük ölçekli, aksiyon dolu savaşlara girdiği Global Operations, temel Armored Warfare oyun yapısında da bir takım değişiklikler getiriyor. Bu oyun modunda tıpkı War Thunder’da olduğu gibi respawn sistemi yer aldığı için, aracınız yok olsa bile savaşlarda daha uzun süre kalma şansı elde ediyorsunuz. Ayrıca oyunu kazanmanız için gerekli temel amaç savaş sırasında bir anda değişebiliyor.

Bu da anında stratejinizi değiştirmenize yol açacak gibi görünüyor. Wild Cards olarak anılan ikincil görevler de değişebiliyor ve savaşın farklı yönde gelişmesini sağlayan bir unsur olarak ön plana çıkıyor. Oyun size belli noktaları havaya uçurma, ele geçirme ve savunma gibi değişkenlik gösteren pek çok görev veriyor. Obsidian bu modun özellikle tür için devrim niteliğinde bir içerik olduğunu belirtmeden de geçmedi.

BİR CEVAP BIRAK