Ana sayfa Oyun Android Oyun Asphalt 8: Airborne Mobil Oyun İnceleme

Asphalt 8: Airborne Mobil Oyun İnceleme

111
0
PAYLAŞ
aspalt 8

Efsanevi seri oyunlarından biriyle karşı karşıyasınız. Asphalt 8 Airborne oyununu incelemek ve sizlere tanıtmak istiyoruz. Oldukça eğlenceli ve zevkli bir oyunun sizleri bekleyeceği söyleyebiliriz. Mobil oyunlar arasında, Dünya çapında bir üne sahip olması da, ne denli kaliteli bir oyun olduğunu kanıtlamaktadır. Gameloft firmasının şaheserleri arasında yer alan bir serinin devam dizisi niteliğinde olan bu oyun, aksiyon ve eğlenceye dair tüm beklentilerinizi karşılayacaktır.

Asphalt 8:Airborne Özellikleri

Türkçe dil seçeneğinin bulunması, Türk oyun severler için ekstra bir artıdır. Asphalt 8 serisinin en büyük avantajı ise, kusursuz grafikleri ve ses efektleridir. Oyun heyecanını doyasıya yaşayacağınızı düşünüyor ve bir an önce bu oyunu denemenizi öneriyoruz. Serinin 8. Oyunu olması, belirli beklentileri de beraberinde getiriyor. Ancak, oldukça gelişmiş ve detaylı bir çalışmanın ürünün olduğunu belirtmeliyiz. Diğer serilerden farklı yapıya sahip olduğunu da eklemeliyiz. Yerçekimine karşı don kişot misali kılıcınızı savurmaya hazır mısınız?

Asphalt 8:Airborne Mobil Oyunu Artıları Nelerdir?

Absürt bir yarış deneyiminin sunulduğu bu seri, gelişmiş grafikler ve seslerle oldukça eğlenceli bir oyun imkanını da beraberinde getiriyoruz. Gerçeklik olgusunu iyi bir şekilde yansıtan çarpışma fiziklerine hayran kalabilirsiniz. Aynı zamanda, nitrojen gaz efektlerini de unutmamak gerekiyor. Serinin 8. Oyunu olması, herhangi bir hayal kırıklığı yaratmaksızın oyun severleri memnun edecektir. Farklı ve eğlenceli bir oyun süreci yaşamak istiyorsanız, daha ne bekliyorsunuz?

Asphalt 8:Airborne Sürprizler Nelerdir?

Mobil oyun tutkunlarının vazgeçilmez serilerinden olan Asphalt, 8.serisiyle de göz kamaştıracak bir grafiğe sahiptir. Büyük bir emeğin harcandığı oyuna ilk girdiğinizde direkt olarak karşınıza çıkıyor. Airborne ismini taşıması, oyun içerisinde yerçekimine karşı meydan okuyabileceğiniz araçlarla havada süzüleceğiniz anlamına geliyor. Oldukça kaliteli bir yapımın olduğunu söyleyebiliriz. Oyunun genel olarak eksileri pek bulunmuyor. Gönül rahatlığıyla inceleyebilir ve heyecanı doruk noktasında yaşayabilirsiniz. Kolay oynanabilir olma özelliğinde herhangi bir değişimin olmadığını belirtmeliyiz. Son olarak, kusursuz bir oyunun sizleri beklediğini söylemek istiyor ve yerçekimine karşı benzersiz bir lezzeti tatmanız için oynamanızı öneriyoruz.

BİR CEVAP BIRAK