Ana sayfa Oyun Asphalt Xtreme Telefona Uyarlandı!

Asphalt Xtreme Telefona Uyarlandı!

156
0
PAYLAŞ

Gameloft’un önemli oyunlarından biri olarak gösterilen ve milyonlarca kişiyi peşinden koşturan Asphalt Xtreme artık mobil platformlardan hatta tabletlerden dahi oynanabilecek. Android ve İOS işletim sistemlerine uygun olarak piyasaya sürülecek bu oyun, şimdiden geniş kitleler tarafından yakn takibe alınmış durumda.

Mobil platformlar için ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyunu, Android sistemler için Google Play, İOS sistemler için Apple Store’den indirebilir ve mobil aygıtınıza kolaylıkla yükleyebilirsiniz. Asphalt Xtreme oyununu mobil cihazınızda sorunsuz oynamak için en az 2 GB Ram’e sahip olmanız gerekiyor.

Asphalt Xtreme’de dikkat çeken en önemli detay ise, geniş ve dar arazilerde zorlu koşullarda kullanacağınız araçlar, monsterlerden oluşacak. 7 farklı arazi aracı türlerinden dilediğinizi seçerek oynayabileceğiniz oyun, tekli ve çoklu olarak oynanabilmekte. Yarış arabaları kategorisinde en iyilerden biri olarak gösterilen oyundan büyük zevk alacağınızı söylemek mümkün. Windows işletim sistemine sahip PC’lerde de oynanabilen oyun, mobil cihazlarda da aynı zevki vereceğini söyleyebiliriz.

Gameloft’un Türkçe dil seçeneği sunan bir firma olması bu oyunda da kendini göstermekte ve oyun içerisinde bazı Türkçe vurgulara yer yer rastlanabilmektedir.
Oyunu oynayabilmek için 2 GB Ram’in yanında aynı zamanda en az 1.15 GB boş alana da sahip olmanız gerekmekte. Yüksek grafiklere sahip olması oyun için gerekli sistem gereksinimlerin yüksek olmasına neden olmakta.

BİR CEVAP BIRAK