Ana sayfa Oyun Assassin’s Creed’in Yeni Oyunu Bizleri Antik Yunan’a Götürebilir

Assassin’s Creed’in Yeni Oyunu Bizleri Antik Yunan’a Götürebilir

91
0
PAYLAŞ

Her yeni oyunda bizileri farklı bir atmosfere sürükleyen Assassin’s Creed oyunu bizleri yeni oyunda Antik Yunan’a götürebilir.

Ubisoft’un sevilen oyunlarından birisi olan Assassin’s Creed’in son oyunu olan Assassin’s Creed Origin bizleri Antik Mısır’a götürmüştü. Oyun severler tarafından büyük bir beğeni alan bu oyun Ubisoft için yeni bir dönemin başlangıcı olabilir. Gelen haberlere göre Ubisoft yeni Assassins’s Creed oyununda bizleri Antik Yunan dönemine götürebilir.

Fransız oyun stüdyosu Ubisoft’un 2019 yılında yeni bir Assassin’s Creed oyunu çıkartmak için çabaladığı pek çok yerde dile getirilmişti. Yeni Assassin’s Creed oyununun Çin’de ya da Japonya’da geçmesi beklenirken gelen son iddialara göre oyun Antik Yunan’da geçecek.

Kaynakların söylentilerine göre Ubisoft, Assassin’s Creed Origin oyununda yer yer Antik Yunan bölümlerini de konu edinmek istedi ancak sonrasında Antik Yunan bölümlerinin fazla olması sebebiyle bu bölümler yeni bir Assassin’s Creed oyununda kullanılmak istendi. Bu bölümlerin 2019 yılında oyun severlerle buluşacak olan Assassin’s Creed oyununda kullanılması bekleniyor.

Yeni oyunla ilgili olarak elimizde detaylı bilgiler bulunmasa da Assassin’s Creed oyununun geliştiricilerinden olan Raphael Lacoste’nin geçtiğimiz yıl Yunanistan’ı ziyaret ettiği biliniyor. Ubisoft oyunlarını geliştiren ekibinin oyunun geçeceği yeri araştırmak için böyle şeyler yaptığı biliniyor. Bunun en güzel örneği ise Far Cry 5 oyununda karşımıza çıkmıştı.

PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına 2019 yılında çıkacak olan yeni Assassin’s Creed oyunun nerede geçeceğini öğrenmek için biraz daha beklememiz gerekecek.

BİR CEVAP BIRAK