Ana sayfa Mobil Asus Zenfone 3 Bu Sefer Kesinleşti!

Asus Zenfone 3 Bu Sefer Kesinleşti!

98
0
PAYLAŞ

İntel ortaklığı ile ABD’de üretimine başlanan Asus Zenfone akıllı telefon serisinin son lansmanı olan Asus Zenfone 3 ile ilgili detaylar gelmeye ve netleşmeye başladı. Buna göre Kasım ayının sonlarına doğru telefonun kesin olarak piyasaya sürüleceği söyleniyor.

Bilindiği gibi daha önce, telefonun Ekim ayında kullanıcıları ile buluşacağı söylenmiş ama Samsung ve IPhone ile ilgili bazı spekülasyonlar meydana gelince ve bu firmalar mevcut telefonlarını geri çekmek zorunda kalınca, diğer akıllı telefon firmaları gibi, Asus’unda bu noktada temkinli davranmasına şahit olmuştuk. Asus, Zenfone 3’ü piyasaya sürmeden son kontrolleri yapmak ve bu konuda hiçbir aksilikle karşılaşmamak için Ekim ayı olan satış tarihini bu aya yani Kasım ayına erteleme kararı almıştı.

Özellikleri Nedeniyle Beğeni Almıştı!
Asus Zenfone 3, diğer tüm modelleri arasında şimdiye kadar ki en iyi Asus akıllı telefon modeli olarak kabul ediliyor. Bir çok yeniliğe ve yükseltmeye gidilmiş. 3.nesil akıllı telefon segmentinde yer alan Asus Zenfone 3, 3 GB ve 4 GB Ram’i ile dikkat çekiyor ayrıca 256 GB’lık dahili hafıza ve Snapdragon işlemcisi ile beğeni toplamış durumda. 5.5 inçlik geniş ekranı ve 1920*1080 çözünürlüğe sahip telefon, 3.000 mAh pil gücü ile çalışıyor. 23 Mega piksellik arka kamerası ise, Asus Zenfone 3’ün en fazla üzerinde durulan özelliği. Telefonun beklenen fiyatı ise 3000 TL ila 3100 Tl civarında olması bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK