Ana sayfa Mobil Asus Zenfone 3 Deluxe  incelemesi

Asus Zenfone 3 Deluxe  incelemesi

151
0
PAYLAŞ
Asus Zenfone 3 Deluxe
Asus Zenfone 3 Deluxe

Asus Zenfone 3 Deluxe  Şöyle bir  göz atacak olursak akıllı telefonlarda ilklerin başlangıcı gibi  görünmekte. Alüminyum alaşımın göz alıcı güzelligi ile  Adreno™ 530 GPU ile desteklenmiş Gibi görünüyor Qualcomm® Snapdragon™ 821 işlemci kullana bilen ilk Akıllı telefon olma özelliğinide sanırım elinde bulunduruyor . Hafıza ve  Micros Sd Yönünden de bakıldığı zaman Adeta bir Diz üstü bilgisayar edası ile   Asus Zenfone 3 Deluxe  6 GB‘lık RAM‘e ek olarak 256 GB‘lık UFS 2.0 hafızası  ile günümüze kadar  gelen akıllı telefonlar arasında kendini amiraller arasında ileri atan bir sadakat ile hafıza ve ram bakımından olsun büyük bir güç gösterisi ile ben ilkim diyor adeta. Tabiki Asus telefonu elinden düşürmeden Selfie  Ve  Profosyonel Fotoğrafcılarıda unutmamış Sony IMX 318 Sensörüne’de Telefonunda  yer vermiştir ,Radyo dalgalarını engelleyen tasarım ve yapısı nedeni ile son teknoloji olan Puremetal teknolojisi kullanıldığı gözlerden kaçmıyor. Yani kısaca günümüz teknolojisinde beklenilen bir çok teknolojiyi avuçlarınızın arasına ve parmaklarınızın ucuna bırakan Asus yine yapmış yapacağını..

Asus Zenfone 3 Deluxe inceleme
Gelelim Asus Zenfone 3 Deluxe’nin Özelliklerine 
Oldukça sağlam ve bir o kadar şahane olan bu telefon sadece  170Gr.   Özellikle Geniş ekranı sayesinde  elinizde  Kuş tüyü kadar hafif  bir tablet  edası ile  Sadece  5,7  inc. Ekranında Piksel olarak ele alındığında Gerçeğe Çok yakın görüntü elde ettiğini gözden kaçırmak neredeyse imkansız. Corning® Gorilla® Glass 4 Sayesinde Çok daha dayanıklı elinizde bir bir sevgili eli değmiş gibi hassas ve bir o kadar sağlam olduğunu kanıtlarcasına duracaktır. Özellikle renk açısından Glacier Silver, Titanium Gray ve Shimmer Gold Seçmesi ise Bir çok renk seçeneğini bir arada  getiriyor. Gücü Alt yapıyı bir araya getiren bilgisayar edası ile  Asus Zenfone 3 Deluxe minik silikon bir canavarda hediye niteliğinde  yanında sunuculuyor. Snapdragon™ 625 işlemci; 14 nm , ile güçlendirilmiş Zenfone  3  e  göz atıldığında Asus zenfon 2 ye Oranla  Açık ara  Fark Atıyor ve buda yaklaşık %350 bir fark gibi görünüyor abartısız , %65 e yakın  geliştirilmiş grafik ve ekran  performansı ve %40 daha az enerji tüketimi ile karşımıza çıkıyor. Bunun yanı sıra parmak izi okuyucusu hızı ile beğenileri üzerine çekmekten çekinmiyor 0,2 Saniye gibi rekor bir süre ile performans gösteriyor. Yeni nesil Pixelmaster 3.0 kullanan  telefon; Akıllı telefonla ile çekile bilecek en mükemmel resim kalitesi ve  gerçekçi video kalitesiyle kullanıcılarını mest ediyor . Tritech en uzak ücralara en ışıklı ortamlarda bile  0,3 Saniyede odaklanma becerisine sahip amiral gemilerin babası edası ile hizmet veriyor. özellikle lazer odaklama sistemi ilede  göz  dolduruyor ve en keskin uçları yakalamanızı sağlıyor. Diğer taraftan SonicMaster 3.0 sayesinde ses kalitesinde ve teknolojisinde bir adım önde olmayı başarıyor.

Asus Zenfone 3 Deluxe incelemesi

Asus Zenfone 3 Deluxe ile rakiplerinin bir adım önünde tanışın!
özellikle yazılımsal boyutta  hayati bir adım atarak geliştirilen ZenUI 3.0 ile hayatınızı kolaylaştırıyor işin aslı günümüzün teknolojisinde en gelişmiş alt yapısal oyunları bile hiç takılmadan oynayabileceğiniz bu canavar ile Oyun tutkunlarını da sevindirmekten geri kalmamış asus  .  ve Zenfon 2 tarafından  Bakıldığı zaman Li-Ion 3000 mAh lik Bataryası ve çok daha az  güç tüketimi ile açık ara  farklı olduğunu kanıtlıyor diğer taraftan hızlı jarz olanağı yine asus tarafından unutulmamış Yaklaşın 1 saat süre içerisinde Tamamen Jarz ola bilme özelliğini koruyor bu canavar. Çift hat özelliği de bulunan bu Olağan üstü varlık 8 çekirdek işlemci ile hiç takılmadan mükemmel bir keyif sürmenizi sağlıyor . Fiyat performans açısından’da Rakipleri ile yarışan Asus Zenfone 3 Deluxe hayatınızı  oldukça mükemmelleştirecek gibi  görünüyor.

BİR CEVAP BIRAK