Ana sayfa Oyun Battlefield 1 İçin Yeni Güncelleme!

Battlefield 1 İçin Yeni Güncelleme!

96
0
PAYLAŞ

Battlefield 1. Şahıs nişancı ve 3. Şahıs nişancı türü savaş oyunu, karşımıza ilk olarak 2. Dünya savaşını ve Vietnam savaşını konu alarak çıkmıştı. Serinin sonraki oyunları ise, modern savaş tekniklerini konu alarak oyun severlerin dikkatini toplamayı başarmıştı. Bunun yanında son oyunları olan Battlefield 2142 ile de bilim kurgu oyunları arasında boy göstermeye başlamıştı. Kısacası Battlefield oyunu tüm aşamaları ile grafik ve oyun içi tarzı ile oyun severleri peşinden koşturmaya başlamıştı.

Electronic Arts’ın yapımcılığında , geliştiricisi Digital Illusions CE ile milyonlarca kişiye ulaşan oyun, Bir Oyun dergisinin yaptığı araştırmaya göre en sevilen 100 oyun arasındaki yerini almıştı. Oyunun ABD’den sonra ünü, tüm Dünya’yı sarmakla birlikte, çoklu oyun modu ve PlayStation ile XBOX platformlarında oynanması da, Battlefield’in kalitesini göstermişti. Şu anda yaklaşık ilk çıktığı günden itibaren 125 milyon kullanıcısı olduğu ve 25 milyon PS ve XBOX platformunda oynandığı ifade edilmekte.

Şimdilerde Battlefield 1 için yeni güncellemelerden bahsedilmekte. Oyunun önümüzdeki günlerde büyük bir güncelleme ile karşımıza çıkacağı haberini aldık. Güncellemenin tüm detayları paylaşılmasa da, yeni silahların ve kanas gibi keskin nişancı silahlarının farklı çeşitleri yeni güncelleme ile oyun severlerle paylaşılacak. Bunun yanında, oyunun bazı evreleri farklılaştırılacak ve yeni bir takım sahneler konulacağı söyleniyor. Ayrıca, kahramanlarınıza da bir yenilerini ekleyebileceğiniz müjdesini vermiş olalım.

BİR CEVAP BIRAK