Bim 26 Mart Aktüel ürünlerinden Dijitsu 55 inç UHD Smart TV özellikleri ve fiyat incelemesi!

Bim 26 Mart Aktüel ürünlerinden Dijitsu 55 inç UHD Smart TV özellikleri ve fiyat incelemesi!

Bim Marketler biliyorsunuz ki artık aktüel ürünlerine bir çok seçenek ekledi. Bu hafta Bim Markete Dijitsu 55 inç UHD Smart TV gelecek. Biz de sizler için Dijitsu 55 inç UHD Smart TV özelliklerini ve fiyatını inceledik.

Bu hafta 26 Mar tarihinde Bime gelecek oaln aktüelürünler listesine baktığımızda Dijitsu 55 inç UHD Smart TV ürününü görüyoruz. Bu hafta Bimde televizyon olarak Dijitsu 55 inç UHD Smart TV tercih edilmiş.

38*40 çözünürlüğü bulunan Dijitsu 55 inç UHD Smart TVnin 1.07 milyar renk derinliği mevcut. Televizyonda CI modül giriş yuvası bulunuyor. Televizyon güçlü görüntü kalitesi ile dikkat çeken cihazlar arasında yer alıyor. Üründe yer alan Smart TV özelliği, Android işletim sistemi sayesinde multi medya içeriklerine ulaşabiliyorsunuz. 

Dijitsu DJTV55S Smart LED TV modeli, 4K (Ultra HD) ekran standardı ve 3840 x 2160 piksel ekran çözünürlüğü bulunan televizyonda A sınıfı enerji tüketim sertifikası bulunuyor. Bu da düşük elektrik tüketimi demek.

Ürün ses seviyesi ile üstün ses yetenekleri sayesinde kaliteli bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. 

Televizyonun bağlantı özelliklerine baktığımız zaman RJ45 Ethernet Kablosu, VGA, AV, TV S2, TV T2, Optical, 3x HDMI, 2x USB, Ses Girişi, Kulaklık Çıkışı, CI özellikleri bulunuyor.

RJ45 Ethernet bağlantısı, cihazın internete bağlantısını kolaylaştırıyor.

Bim 26 Mart Aktüel Dijitsu 55 inç UHD Smart TV fiyatı

Bim 26 Mart Aktüel Dijitsu 55 inç UHD Smart TV fiyatı 3 bin 399 lira olarak belirlendi. Üstelik televizyon için peşin fiyatına 12 taksit seçeneği de sunuluyor.

Etiketler

Teknoloji  
Ömer Faruk

Teknoloji delisi