28 Aralık 2021 09:30 Güncelleme : 28 Aralık 2021 08:31

BİM 31 Aralık Cuma Aktüel Kataloğunda Yer Alan Teknolojik Ürünler!

BİM 31 Aralık Cuma Aktüel Kataloğunda Yer Alan Teknolojik Ürünler!

Bu hafta cuma günü BİM mağazaların teknolojik ürünlerde kampanya var! Bakın hangi ürünler ne kadara geliyor?

Yılın son gününde BİM mağazalarına birçok teknolojik ürün geliyor. Üstelik gelen ürünlerin hemen hemen tamamı mağaza fiyatlarının çok altında satılacak. Bu nedenle yeni yıla girmeden bu fırsatlardan yararlanmak isteyen vatandaşlar bu cuma günü hiç vakit kaybetmemek BİM mağazaları önüne gelmelidirler. Çünkü bu hafta gelecek olan teknolojik ürünler stoklarla sınırlı olacak. Piyada değerlerinin yüzde 20 ucuzuna satılan hangi ürünler bu hafta BİM mağazalarında olacak? İşte detaylar ve gelecek olan ürünlerin özelikleri!

HP 2710 Wi-Fi Yazıcı

Son dönemde uzaktan eğitimin yaygın hale gelmesi ile birlikte bilgisayar ve yazıcı fiyatlarına büyük oranda zamlar geldi. Ancak BİM mağazalarına gelen sayılı ürünler ile vatandaşın yüzü güldü. Yine bu hafta da tüm BİM mağazalarına HP 2710 Wi-Fi yazıcı gelecek. Üstelik bu cihaz oldukça uygun bir fiyata satılacak. HP 2710 Wi-Fi yazıcının fiyatı tam olarak 599 TL. Baskı, tarama ve kopyalama özellikleri de bulunan bu cihazının çözünürlüğü de üst düzeyde. 

HP 2710 Wi-Fi Yazıcı

V-Fit Katlanabilir Koşu Bandı

Yaşanan pandemi sürecinde pek çok spor salonları uzun süre müşterilerine kapılarını kapatmıştı. Bu durum insanlara evlerinde spor yapma alışkanlığı kazandırdı. Bu alışkanlığı hala devam ettiren pek çok insan bulunmaktadır. Ancak spor için bazen ekipman ihtiyacı hissedilmektedir. BİM mağazaları her hafta spor aletleri getirerek bu ihtiyacı yavaş yavaş karşılamaktadır. Yine bu cuma günü de gelecek olan V-Fit katlanabilir koşu bandı ile vatandaşlar evlerinden çıkmadan koşu yapma şansına sahip olacaklardır. Bu cihazın satış fiyatı ise 2499 TL belirlenmiştir. 

V-Fit Katlanabilir Koşu Bandı

Nordica Kablosuz Masaj Tabancası

İş yerinden yorgun dönenler, gün içinde evinde yorulanlar ve keyif masajı yaptırmak isteyenler, bu alet tam size göre! Bu hafta tüm A101 mağazalarına gelecek olan Nordica kablosuz masaj tabancası ile artık vücudunuza kolayca masaj yapabileceksiniz. 4 farklı moda sahip bu masaj tabancasının fiyatı ise oldukça uygun. Sadece 199 liraya Nordica kablosuz masaj tabancasına sahip olabilirsiniz.

Nordica Kablosuz Masaj Tabancası

Etiketler

Kampanyalar  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış