Ana sayfa Otomobil Civic RS Türkiye’ye Giriş Yaptı

Civic RS Türkiye’ye Giriş Yaptı

107
0
PAYLAŞ
Honda Civic RS

Pek çok araç severin favori araba markaları arasında yer almakta olan Honda Civic RS adlı model ile yine şaşırtmayı başardı. Uzun bir süre önce Türkiye piyasasına giren ve girmiş olduğu günden beri pek çok kişi tarafından beğenildiği bilinen Honda’nın bu yeni modeli ise adından sıkça söz etireceğe benziyor

Eşsiz Tasarım

Bu defa Honda Civic RS adı verilen modeli geliştirirken bir hayli düşünmüş, zira bu model bir önceki modele kıyaslandığında son derece dikkat çekici olarak karşımıza çıkıyor. Bunun yanı sıra teknik anlamda da bu yen, modelin son derece gelişmiş olduğunu söyleyebiliriz. Araç orta sınıf ve üst kaleme hitap edecek bir araç olarak dikkat çekiyor.

Aracın Türkiye’de satış fiyatı ise 109 bin lira olarak belirlenmiş. Bu birçok araba için oldukça yüksek bir fiyat olarak dikkat çekiyor. Honda Civic RS almak isteyen kişiler bütün masraflar dahilinde yaklaşık 115 in lirayı gözden çıkaracaklar. Aynı zamanda bu aracı erkeklerin daha çok beğendiğini söylemek de mümkün. Bir önceki modeli de beylerin daha fazla kullanıyor olduğu dikkati çeken noktalar arasında yer alıyordu.

Son Kalite Civic RS

Bu aracın Türkiye’de satılmaya başlayacağı gün ise 25 Şubat olarak dikkat çekiyor. 25 Şubat’ta itibaren Türkiye pazarında yer alacak bu ürünün taliplisinin bir hayli çok olacağa benziyor. Bu modelin Honda’ya oldukça büyük bir kazanç getireceğini düşünülüyor.

Honda Civic RS

Honda Türkiye’de yer alan önemli isimlerden birisi olan İsmail Sümer ise Civic RS’nin son derece güzel bir model olduğunu ve oldukça detaylı bir çalışma sonucu ortaya çıkardığı konusunda bilgi verdi. Bu modelin satışları da ciddi oranda yükselteceğini düşünen Sümer, Honda’nın bu yeni modelinin oldukça aktif olarak kullanılacağı İstanbul, İzmir ya da Ankara gibi yerlerde kullanmak için ise oldukça uygun olduğunu söyledi. Teknik özellikler bakımından da oldukça dirençli olan bu aracın Türkiye’nin en sevilen araçlar listesinde olabileceği onusunda da bilgi vermeyi ihmal etmedi. 25 Şubat’tan sonra piyasaya çıkacak olan aracın ise satışlarının ne olacağı henüz bilinmiyor. Konu hakkında gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

BİR CEVAP BIRAK