Ana sayfa Oyun Clash Of Clans İçin Büyük Güncelleme!

Clash Of Clans İçin Büyük Güncelleme!

219
0
PAYLAŞ

Supercell’in sahip olduğu Clash of Clans, son 5 yılın en popüler online oyunu. Aktif kullanıcıları açısından dünyanın 1 numaralı mobil oyunu olarak kabul edilen Clash of Clans, her geçen gün daha çok aktif kullanıcıya ulaşarak tüm zamanların en yüksek rekorunu kırmış durumda. Bu rekora, şimdilik ulaşabilecek bir yapımdan da söz etmek neredeyse imkansız gibi.

Clash of Clans geçtiğimiz günlerde 2 güncelleme ile karşımıza çıkmıştı. İlk güncelleme olan savunma alanında, bomba kulesi takviyesi ve okçu kulesinde 1 derece yükseltmenin yanında cehennem kuleleri de artık en yüksek seviye olan 3. Seviyenin üstüne çıkmış oldu. Bunun yanında büyücü kuleleri de yükseltilmişti. Ayrıca, saldırı alanında da güncelleme sonucunda artık büyücüler en yüksek seviye olan 7. Seviyeye yükseldi. Bunun yanında balonlarda ve barbarda da yükseltilmeye gidilmişti.

En Büyük Güncelleme Olabilir!
Clash of Clans bir çok binanın ve yükseltmenin fazla zaman aldığından şikayet eden kullanıcılarının çığlığını duymuş ve sonunda bir çok yükseltmenin süresini kısmıştı. Barbar Kral ve Kraliçe Okçu’nun maksimum yükseltilme süreleri 7 güne indirilmişti. Ayrıca, ordu hazırlamada bir diğer sıkıntı olduğundan aynı anda en az 2 ordu hazırlama seçeneği ve 12 alan kaplayan büyü seçeneği de sunulmuştu.

Clash of Clans ile ilgili gelecek birkaç günde yepyeni bir güncellemeden bahsediliyor. Bu güncellemeye göre, Barbarian King heykeli heykel kolleksiyoncuları için yeni bir ödül olacak bu ödüle hak kazanmak için ise 500 elması gözden çıkarmanız gerekecek. Oyun’a yeni bir liman eklenecek ve muhtemelen bu liman yeni görevlerin habercisi olacak. Ayrıca, hava savunma sistemleri de artık yükseltileceğe benziyor.

BİR CEVAP BIRAK