Ana sayfa Gündem Çukur 39.Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Ortalık Karışıyor, Nefesler Tutuluyor.. 39.Bölüm İzle!

Çukur 39.Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Ortalık Karışıyor, Nefesler Tutuluyor.. 39.Bölüm İzle!

180
0
PAYLAŞ

Pazartesi günlerinin tek dizisi olan Çukur’un özeti dahi, birçok diziyi reyting sıralamasında geride bırakıyor. Çukur 39. Bölüm Fragmanı ise merak ediliyor. Dün akşam ekranlarda olan Çukur’un yeni bölümüne yönelik herhangi bir fragman veya Sneak Peek yayınlanmadı. Kısa sürede yayınlanacağı tahmin ediliyor.

Çukur 38.bölümün bitim noktasına bakılırsa 39.bölümde ortalık çok fena karışacak gibi duruyor. Nefesler tutulacak, izleyiciler ekran karşısında gözünü dahi kapatmayacak. Çukur 39.bölüm fragmanı yayınlandığında bunu daha iyi görebileceğiniz.. Pazartesi akşamları ekranlara gelen Çukur 39.bölüm fragmanı yayınlandığında anında sitemizden sizlerle paylaşılacaktır.

Çukur 39. Bölüm Fragmanı

Şuan Çukur 39.Bölüm Fragmanı’na yönelik herhangi bir içerik bulunmuyor. Fragman yayınlanır yayınlanmaz bu başlık altından sizlerle paylaşılacaktır.. Fragman yayınlanmadan önce 38.bölümde ekranlara gelen heyecan dolu Vartolu planı sahnesini izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Çukur Son Bölümde Olan Olaylar

Çukur’un son bölümü olan 38.bölümde Yamaç, son gelişen olayda meydana gelen fiyaskonun ardından evde bulunan herkese teker teker sert bir dille hesap sorar. Bu arada Cumali’de içeriden birilerinin durumu uçurduğunu iddia ederken Vartolu’yu kasteder.

Vartolu durumu anlayınca Cumali ile birbirine girerler. Akşın, akşam evde yemek yamaya çalışır fakat yemeğe yaprak koymadığının farkına varır. Yemeği ocak üzerinde unutunca da evde yangın çıkar. Celasun olayı öğrenir öğrenmez büyük bir hızla eve koşar, akşın ve annesinin o sırada evde olduğunu bildiği için avazı çıktığı kadar bağırır. Celasun bağırırken Meke arkadan seslenir, Akşın yanındadır fakat annesinden haber yoktur.

Öte yandan Yamaç, eve geldiğinde ortalık çok sakindir, kimsede ses seda yoktur. Ardından kurmuş oldukları planın neden tutmadığı tartışma konusu olur. Bu esnada da Mahsun Çeto’ya Yamaç’ı nasıl oyuna getirdiğini ve bozduğunu büyük bir şehvetle anlatır. Ersoy ise yanlarına gelir ve beraber gitmek ister. Reşit ve adamları bu sırada Çeto’nun evinde durmaktadır. Reşit, vermiş oldukları tüm malların karşılığında tahsilat yapamadıklarını, parayı almak için çıkartma yaptıklarını söyleyince Mahsun para olmadığını iletir ve tehdit eder.

38.Bölüm bu şekilde ilerlemişti, Çukur 39.bölüm fragmanı yayınlanınca sizlere aktaracağız. En kısa sürede yayınlanması bekleniyor…

BİR CEVAP BIRAK