Ana sayfa Gündem Çukur 40.Bölüm Fragmanı Yayınlandı. Merakla Beklenen Fragman…

Çukur 40.Bölüm Fragmanı Yayınlandı. Merakla Beklenen Fragman…

217
0
PAYLAŞ

Çukur 40.bölüm fragmanı yayınlandı. Seyircilerin büyük bir merakla beklediği Çukur 40.bölüm fragmanında neler olacak? Esir düşenler kurtulabilecek mi? Çukur 39.bölümün ardından 40.bölümde heyecanın dorukta olacağı belli olmuştu. Büyük bir heyecanla son bulan 39.bölümden sonra Çukur 40.bölüm fragmanında ne var? İşte detaylar…

Çukur 40. Bölüm Fragmanı

Çukur 40.bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Türkiye’nin en sevilen dizisi olan ve reytinglerde koşulsuz her zaman 1.sırada bulunan Çukur Ay Yapım imzası taşıyor. Ay Yapım tarafından tüm çekimleri yapılan ve yayınlanan Çukur’un 40.bölüm fragmanı henüz yayına alınmadı.

Çukur 39.Bölüm Özeti

Çukur 39.bölüm çok heyecanlı bir şekilde geçmişti. 40.Bölüm fragmanına var olan talebin büyük bir bölümü bu yüzden. Tam ipler kopacak denilen anda dizinin 39.bölümü sonlandı. Çukur’a sahip olmak adına verdikleri savaşı büyük bir özveriyle devam ettiren Karakuzu ve Koçovalılar çetesi büyük bir kayaya çarpıyorlar. Reşit Feyzullah’a 2’sinin de düşman olmasıyla birlikte soluğu birden bire aynı evde içerisinde alıyorlar.

Çeto ve Cumali Koçovalı, Afganlar tarafından aynı eve esir düşüyorlar. Kaçırılan Çeto ve Cumali zor zamanlar yaşıyor. Aynı ev içerisinde farklı odalara bağlanan ve birbirlerinden haberi olmayan 2 büyük, kurtarılmayı bekliyorlar.

Çeto ve Cumali Koçovalı esir halindeyken, Koçovalılar küçük bir ekip oluşturuyor. Bu ekiple birlikte Cumali Koçovalı’yı kurtarmak adına, esir tutulduğu eve doğru yola çıkıyor ve tüm enerjisini Koçovalı’yı kurtarmak adına harcıyorlar. Öte yandan yine Karakuzular’da Çeto’nun kurtulması için çok büyük bir adım atıyorlar. Afganların küçük oğlunu kaçırarak tehdit eden Karakuzular’ın bu adımıyla birlikte ortalık daha fena karışıyor.

Çeto ve Cumali Koçovalı’nın düşmanlığı, kini ve nefreti dillere desten. Cumali Koçovalı yapmış olduğu çabaların sonucunda esir tutulduğu yerden kurtuluyor. Evden çıkacağı sırada Çeto’yu fark eden Koçovalı, duruma bakmadan direkt olarak kavgaya tutuşuyor.

Celasun ve Meke’de yine patlama noktasına gelerek Çukur 39.bölümde dayanamayarak birbirlerine girerler. Her denge bozulurken, Çukur 40.bölümde neler olacağı büyük bir merakla beklenir hale geldi.

 

BİR CEVAP BIRAK