31 Aralık 2021 16:30 Güncelleme : 31 Aralık 2021 11:59

CZN Burak Instagtam Tarihine Geçti! Ünlü Şef Bakın Ne Yapmış!

CZN Burak Instagtam Tarihine Geçti! Ünlü Şef Bakın Ne Yapmış!

Ülkemizin yemek ve sosyal medyadaki gururu CZN Burak yeni bir rekora imza attı. CZN Burak 2021 yılında Instagram tarihine geçti!

Ülkemizin en tanınmış isimlerinden biri olan CZN Burak, kırılması çok zor olan bir rekora imza attı. CZN Burak, almış olduğu beğeni sayısı ile Instagram tarihine geçti. Dünyada en çok kullanıcıya sahip olan sosyal medya uygulamalarından olan Instagram, 2021 yılında en çok beğeni alan hesapların listesini açıkladı. CZN Burak da bu listede yer aldı. Çekmiş olduğu videolar ile gündeme gelen ve gülen adam olarak bilinen CZN Burak, yurt dışına açıldıktan sonra milyonlarca takipçiyi kendisine çekmişti. Verdiği emeklerin karşılığını kısa sürede alan başarılı şef, birçok ünlü ismi de restoranlarında ağırlamıştı. Başta Cristiano Ronaldo olmak üzere her kesimden ünlüler ile videolar çekip paylaşmıştı. Bu videolar kısa süre içinde milyonlarca kişiyle ulaşmıştı ve gönderiler beğeni yağmuruna tutulmuştu. CZN Burak, bu beğeniler sayesinde 2021 yılında dünyada en çok beğeni alan 10 Instagram hesabı arasına girdi. Türkiye çapında ise birinci sıraya yerleşti. CZN Burak, paylaştığı gönderiler ile tam 275 milyon beğeni aldı. Bu olay üzerine CZN Burak şu sözleri paylaştı: “CZN farkıyla sizlerin destekleri ile 275 Milyon beğeni ile 2021 yılında Instagram’ın Türkiye’de en çok beğeni (like) alan, Dünyada ise ilk 10 profil arasındayız. Teşekkür ederiz” 

CZN Burak Kimdir?

Sosyal medyada CZN Burak adı ile bilinen Burak Özdemir, 25 yaşında Hataylı bir şeftir. CZN Burak, Hatay Medeniyetler Sofrası restoranlarının sahibidir. Bu restoranlarda çektiği ilginç videolar ile genç yaşta adını tüm dünyaya duyurmuştur. Son olarak Dubai’ye açmış olduğu restoran ile adından söz ettirmiştir. Başarılı ve genç şefin yardımsever oluşu da bir diğer özelliğidir. CZN Burak; çocuklara, fakirlere, hastalara ve hayvanlara sürekli olarak yardım elini uzatmaya devam etmektedir. Ünlü ismin evli olup olmadığı da herkes tarafından merak edilen ayrı bir konudur. 25 yaşındaki Burak Özdemir henüz evli değildir. Başarılı ismin aşk hayatına dair hiçbir bilgi de bulunmuyor.

CZN Burak Kimdir?

Etiketler

Sosyal Medya  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış