Ana sayfa Oyun Don’t Starve Andoide Uyarlandı!

Don’t Starve Andoide Uyarlandı!

93
0
PAYLAŞ

Geçen sene IOS platform için oluşturulmuş olan Don’t Starve, bu yıl Android kullanıcıları için de kullanıma uyarlandı. Uygulama, yaşam mücadelesini mobile yansıtıyor.

Oyun Klei Entertainment tarafından geliştirilmiş olup, önce kişisel bilgisayarlarda (PC) geçen sene IOS’ta ve bu sene de Android’de kullanılabilir hale geldi. Don’t Starve’ın kişisel bilgisayarlar için geliştirilmesinden bu yana 6 milyon bilgisayar oyuncusuna erişti. Son dönemin en popüler hayatta kalma mücadelesini içeren oyunlarından biri olan oyunun, Don’t Starve: Pocket Edition sürümü Android işletim sistemli cihazların marketi olan Google Play Store’da da ücretli olarak kullanıcılara sunuldu.

Hayatta Kalabilecek Misin?
Söylediğimiz gibi, oyun hayatta kalma mücadelesi vermek çerçevesinde geliştirildi. Oyunda, çevrenizde var olan materyallerle hayatta kalmak için ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz araç-gereçleri oluşturabilirsiniz. Bu araç ve gereçler sayesinde hayatta kalmak için mücadele vermelisiniz. Don’t Starve: Pocket Edition, IOS platformunda ücretli olarak sunulduğu gibi Android platformda da ücretli. Oyunun Google Play Store üzerindeki satış fiyatı ise ₺14,99.

BİR CEVAP BIRAK