Ana sayfa Sosyal Medya Ekşi Sözlük Galatasaray Maçı Entry’si Fena Karıştı!

Ekşi Sözlük Galatasaray Maçı Entry’si Fena Karıştı!

81
0
PAYLAŞ

Türkiye’nin en çok takip edilen sözlük Platformu Ekşi Sözlük’te dün açılan bir entry oldukça tartışılma konuşu oldu. Açılmış olan entry’de bugün yapılacak olan Porto – Galatasaray maçı konuşuluyor. Entry açılalı daha 1 gün bile olmadan yapılan yorum sayısı 300’ü geçti ve konu tartışılmaya devam ediliyor.

Başlığa konu olan maç hakkında Ekşi Sözlükte oldukça ilginç cevaplara rastlamak mümkün. Örneğin bir cevapta “porto’nun 6-0 gibi net bir skorla kazanacağı karşılaşma olacaktır.” şeklinde giriş yapılmış bir diğer yorumda ise “şl 2.hafta karşılaşması. inanmayan arkadaşlar, renkdaşlar maç saatinde bilardo vs izlesinler. galatasaray’ın olduğu her yerde umut vardır. yenilsek de yensek de… çok özledik, keyfini çıkaracağız. bu takım her yerde her koşulda çıkar aslanlar gibi oynar.” Şeklinde yorum yazılmış.

Maçın sonucu ne olacak bilinmez ama ekşi sözlükte bu maçın çok tartışılacağı ve bu başlık altında bir çok yorum yazılmaya devam edileceği kesin. İşte Sizler için seçtiğimiz diğer entry’ler.

 

rüyamda görüyordum porto galatasarayı 7-1 yeniyordu umarım gerçekleşmez bu kabus! akhisardan 3-0 yiyen gs’yi porto 4-0 da yense yine kafi ama 7-1 ne abi allah korusun!

galatasaray adına zor geçecek maç. allah’ın izniyle puan veya puanlarla dönecekler.

kazanamıyorsan kaybetmeyeceksin. şampiyonlar ligi grup aşamasının ilk kuralı bu. çok eksiğimiz var ama umarım güzel bir skorla döneriz.

ayrıca; print screen tuşum ve paintle beklediğim maç. bakalım kimler gider, kimler kalır.

bir beşiktaşlı olarak cinconun yenilmesini istiyorum.

biz geçen sene yenmiştik onları. cincon yenilince “hahaja biz yendik, siz yenemediniz hshagsda” diye dalga geçicez.

not: inönü stadıspor.

şu başlıktan çok entry sildirecek bir maç. akhisar ile şampiyonlar kigini aynı kefeye koymalarını normal karşılıyorum. nereden bilecek bu angutlar avrupayı mavrupayı. sağ ve sol kanada yılanları koyduk mu porto’ya da koyar geçeriz.

maç saatinin gelmek bilmediği maç. sabah ne kadar geç uyanırsam o kadar iyi daha az beklemiş olurum.

porto iyi takım olabilir ama fazla abartılacak bir takım değil galibiyet sürpriz olmayacağı gibi deplasman beraberliği de fena olmaz.

not: bugün günlerden galatasaray.

BİR CEVAP BIRAK