Ana sayfa Gündem El Camino: A Breaking Bad Movie İle İlgili Birçok Detay Ortaya Çıktı!

El Camino: A Breaking Bad Movie İle İlgili Birçok Detay Ortaya Çıktı!

198
0
PAYLAŞ

Milyonlarca kişinin büyük bir merakla beklediği Netflix yapımı El Camino: A Breaking Bad Movie ile ilgili birçok detay ortaya çıktı. 11 Ekim’de Netflix üzerinden yayınlanacak söz konusu film fragmanlarıyla çok büyük beklenti uyandırmıştı.

Sayısız ödül kazanan Breaking Bad’in bitişinin üzerinden uzun bir süre geçmesine rağmen dizi hala Dünya’nın en çok izlenenleri arasında yer alıyor. Dizinin özellikle final bölümünde izleyiciler oldukça etkilenmişti. Peki filmde neler olacak? İşte pek bilinmeyen detaylar..

El Camino filminin fragmanlarına göz atıldığında Jesse’nin White Supremacist isimli çeteden kaçarken kullandığı araba net bir şekilde görülüyor. Yani filmde, bu kaçışta görülmeyen yerlerin tamamı görülecek. Jesse tarafından kullanılan söz konusu araç çete lideri Uncle Jack’in yeğeni olarak bildiğimiz Todd’un du.

Breaking Bad’de göstermiş olduğu performansla Emmy ödülüne layık görülen Aaron Paul, Jesse Pinkman rolüyle birlikte filmde de oynuyor. Breaking Bad’i dünyaya kazandıran Vince Gilliganise, filmin yazarı ve yönetmeni olarak kadroda yer alıyor.

Filmin fragmanınad Jesse’nin duş aldığı görülüyor. Tabi bu oldukça normal bir şey gibi dursa da sırtında çok sayıda yara olması kafalarda soru işareti oluşturdu. Söz konusu yaralar, Uncle Jack’in Jesse üzerinde bıraktığı yaralar olarak yorumlanıyor. Bu kapsamda filmin dizinin devamı gibi olduğunu söyleyebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK