Ana sayfa Otomobil Elektrikli Golf Canlı Yayından Tanıtıldı!

Elektrikli Golf Canlı Yayından Tanıtıldı!

133
0
PAYLAŞ

Fiyat performans indeksine göre Dünya’nın en iyisi olarak kabul edilen Volkswagen’in önemli amiral gemilerinden biri olan Golf, yeni elektrikli araç segmentinde de boy göstermeye başlayacak. 2017 yılında büyük bir tanıtım ile Avrupa ve Amerika pazarına merhaba diyecek Volkswagen Golf ile ilgili görseller ve detaylı araç incelemesi paylaşıldı. Hem internet sitelerinde hem de Youtube haber kanalında eş zamanlı olarak tanıtımı yapılan aracın Los Angeles otomobil fuarında resmi tanıtımının yapılmasının ardından seri pazarlamasına geçileceği belirtildi.

Volkswagen Öncülük Etti!
Yapılan bir araştırmaya göre, elektrikli araç pazarında önümüzdeki birkaç yıl içerisinde ciddi bir patlama olacağı yönünde sonuçlar çıkması, özellikle dev firmaların bu alana yoğunlaşmasına neden oldu. Bu fırsatı kaçırmak istemeyen Volkswagen’in Golf’ü sahaya sürmesi, diğer rakipleri bir hayli tedirgin etmişe benziyor. Öyle ki, Golf şimdiden anketlerde ilk sırayı almış durumda.
35. kWh pile sahip Golf’ün sadece 10 dakikalık bir dolum ile yaklaşık 100 km yol gidebileceği ifade ediliyor. Güçlü batarya ve motor senkronizasyonu ile birlikte iç aksanları ile de mükemmel bir araç olan Golf’ün önümüzdeki günlerde fiyatı kamuoyu ile paylaşılacak. Otomotiv sektörünün güçlü aktörleri Volkswagen Golf’ün fiyatının 36 bin dolaylarında olmasını beklediklerini de eklemiş olalım.

Volkswagen Golf’ün aynı zamanda “Sports Auto” klasmanında da temsil edildiğini hatırlatmakla birlikte aracın Türkiye satış fiyatının 130 bin lira civarında olmasını beklediğimizi de belirtmek isteriz.

BİR CEVAP BIRAK