1 Ocak 2022 09:30 Güncelleme : 31 Ağustos 2022 22:39

En Çok İzlenen Netflix Dizileri Belli Oldu! İşte Listede Yer Alan Diziler!

En Çok İzlenen Netflix Dizileri Belli Oldu! İşte Listede Yer Alan Diziler!

2021 yılında en çok izlenen Netflix dizileri belli oldu. Peki siz de bu dizileri izleyenlerden misiniz? İşte o liste!

Sinema ve dizi sektörü son iki senede sancılı geçti. Ancak 2021 yılı, bir önceki yıla göre daha verimli geçti. Oyuncular pandemi kuralları çerçevesinde dizi ve film çekimlerine başladılar. Ortaya yine onlarca sayıda kaliteli dizi ve film çıktı. Ancak pandemi koşulları nedeniyle sinemadan daha çok internet dizileri ilgi görmeye başladı. İnternet dizisi deyince akla ilk gelen site ise Netflix oldu. 2021 yılında en çok izlenen Netflix dizileri listesi yayınlandı. Bu listede birçok ünlü dizi yer alıyor. İşte 2021 yılında en çok izlenen Netflix dizileri!

İlk Sırada Squid Game Yer Alıyor!

Netflix sitesinde 2021 yılında en çok izlenen dizi Squid Game oldu. Bu dizi binlerce kişi tarafından izlendi. Dizi hakkında oyunlar ve çeşitli koreografiler yapıldı. Dizinin yapımcıları ise gelen ilgi karşısında yeni sezonların çok yakında çıkacağını duyurdu. Gelen bu haber sonrasında Squid Game dizisini sevenler heyecanlandı. Herkes dizinin yeni çıkacak bölümlerini merakla beklemeye başladı. 

İlk Sırada Squid Game Yer Alıyor!

Listenin Devamında İse Şu Diziler Yer Aldı!

2021 yılında Netflix sitesinde en çok izlenen diziler listesinde ikinci sırayı La Casa de Papel aldı. Bu dizi ilk çıktığı günden itibaren milyonlarca kişi tarafından izlendi. Dizinin çekimleri tamamlanmış ve uzun süre önce son sezonu yayınlanmış olmasına rağmen 2021 yılında da zirve takibini bırakmadı. Listenin üçüncü sırasında yer alan dizi ise Lupin oldu. Dördüncü sırada Sex/Life dizisi, beşinci sırada Bridgerton dizisi, altıncı sırada New Amsterdam dizisi, yedinci sırada Lucifer dizisi, sekizinci sırada Who Killed Sara dizisi, dokuzuncu sırada Yo soy Betty la fea dizisi ve onuncu sırada Maid dizisi yer aldı. Dünya dizi sektöründe en çok dizi ihraç eden ülkeler arasında olan Türkiye, ilk on sırada kendine yer bulamadı. Ancak 2021 yılında en çok izlenen Netflix dizileri listesinde bazı Türk dizileri de yer aldı. Gelecek yılda ilk on sıra içinde Türk dizilerinin de yer alması bekleniyor.

Listenin Devamında İse Şu Diziler Yer Aldı!

Etiketler

Teknoloji   Foto Galeri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış