Ana sayfa Teknoloji En iyi yabancı dil öğrenme programı

En iyi yabancı dil öğrenme programı

140
0
PAYLAŞ

En iyi yabancı dil öğrenme programı hangisi? En kolay hangi uygulama ile yabancı dil öğrenebilirim? Sizler için yabancı dili kolay yolla öğrenebileceğiniz uygulamaları inceledik.

Yabancı Dil Öğrenebileceğiniz En İyi 7 Android Uygulaması Hangisidir?

En iyi yabancı dil öğrenme programı android kullanıcıları tarafından çokça merak edilen ayrıntılardan biridir. Merak edilen yabancı dil öğrenebilinecek en iyi android uygulamalarının hangileri olduğudur.İnternet dünyasında bu konu hakkında oldukça karmaşık bilgiler sunulabilmektedir. Dolaysıyla bu anlamda makalemizde daha sade bilgiler sunmaya çalışacağız. İnternet dünyasından kolayca ve ücretsiz olarak android cihazınıza yükleyeceğiniz bu harika 7 yabancı dil öğretici uygulamalar sayesinde artık öğrenmek istediğiniz herhangi bir yabancı dili çok daha kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu harika uygulamaların en belirgin özelliklerinden biri de yabancı dillerin eğitimi konusunda anlaşılabilir bilgiler sunmasıdır. Dolaysıyla herhangi bir yabancı dili öğrenme konusunda bu harika uygulamalar sayesinde herhangi bir zokluk çekmemektesiniz. Dilerseniz çokça merak edilen bu ayrıntı hakkında makalemiz üzerinden hemen bilgiler sunalım.

İşte Yabancı Dil Öğrenebileceğiniz En İyi 7 Android Uygulaması Şunlardır;

  • Rosetto stone: Dünyanın en kaliteli yabancı dil eğitim setlerinden biri olan rosetto stone uygulaması 20’den fazla yabancı dili android cihazınızdan kolayca öğrenebilirsiniz.
  • Wokie: Bu harika uygulama sayesinde de android cihazınızdan kolayca yabancı dil öğrenebilirsiniz. Dünyanın herhangi bir ülkesinde bulunan yabancı biri ile anonim olarak konuşabilirsiniz.
  • 50 languages: Bu harika uygulama sayesinde 50 farklı dili öğrenebilirsiniz. Bu harika uygulamayı cihazınıza indirmeniz yeterlidir.
  • Memrise: Sizlere android cihazınız üzerinden kolayca yabancı dil öğrenmenizi sağlayan harika uygulamalardan biri de memrise uygulamasıdır. Bu harika uygulama sayesinde 180 farklı yabancı dili öğrenebilir ve 300 binin üzerinde yabancı diller hakkında dersler alabilirsiniz.
  • Busuu: Bu harika yabancı dil öğretim uygulaması sayesinde ise İngilizce dilini kusursuz olarak öğrenebilirsiniz. Busuu uygulamasının aynı zamanda yaklaşık olarak 50 milyon civarında kullanıcısı bulunmaktadır.
  • Babbel: Ücretsiz olarak kolayca faydalanabileceğiniz babbel yabancı dil öğretici uygulaması sayesinde Fransızca, İngilizce ve daha pekçok yabancı dilleri kolayca öğrenebilirsiniz.
  • Mango languages: Mango languages uygulamasını da android cihazınıza yükleyerek birçok yabancı dilleri kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Yabancı dil öğrenebileceğiniz en iyi 7 yabancı dil uygulaması hakkında sizlere bilgiler sunduktan sonra makalemizi burada tamamlamaktayız. Yukarıdaki harika uygulamaları android cihazınıza indirerek dilediğiniz yabancı dilleri temelden başlayarak kolayca öğrenebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK