Ana sayfa Gündem Enes Batur Youtube’u Bırakıyor mu?

Enes Batur Youtube’u Bırakıyor mu?

85
0
PAYLAŞ

Bundan birkaç gün önce sosyal medya ve genel olarak İnternet ortamında tüm okların hedefi olarak ön plana çıkan Enes Batur, dün çok ilginç ve gizemli bir paylaşım altına imza atarak herhangi bir açıklama yapmadı. Yapılan iddialara bakılırsa Enes Batur Youtube’u bırakıyor gibi. Enes Batur Youtube’u Bırakıyor mu?

Enes Batur Youtube’u Bırakacak mı?

Türkiye’nin en büyük Youtube kanalı olan “Enes Batur” 8 milyon aboneyi aşmış durumda. Birkaç gün önce kamera karşısında amcasını rencide etmesi sebebiyle neredeyse tüm sosyal medyadan sanal linç yiyen Enes Batur, bu tepkilerle birlikte videoyu yayından kaldırarak bir açıklama yapıldı. Yaptığının yanlış olduğunu anladığını, sadece şaka amaçlı olduğunu, amcasından izin alarak videoyu yayınladığını anlattı.

Buna rağmen Enes Batur’a tepkilerin ardı önü kesilmedi. Tepkiler sanal alemden çıkıp televizyonlara da yansıdı. Haber kanallarının neredeyse tamamı Enes Batur’u kötülür nitelikte haberler yaptı. Enes Batur için “çocuklarınızdan uzak tutun” tarzında yakışmayacak haberler altına imza atıldı. Bu durum karşısında da ünlü Youtuber Enes Batur gizemli bir tepki yaptı.

Twitter’dan Açıkladı!

Resmi Twitter hesabından açıklama yapan Enes Batur 26.10 yazılı bir görsel paylaştı. Bir sonraki paylaşımında da saati 19.00 olarak belirledi. Bugün ise belirttiği saatte Youtube Kanalında ve diğer tüm sosyal medya hesaplarında paylaşacak olduğu açıklama videosunun ne olacağına dair birçok iddia döndü dolaştı.

İddialardan en büyüğü ve en yaygını ise Enes Batur’un Youtube’u bırakacak olması. Tüm bu iddiaların yerli mi, yersiz mi? Olduğunu bugün yayınlanacak olan video cevaplayacak.

O Videoda Ne Vardı?

Tüm sosyal medyayı ve ardından da televizyon kanallarını ayağa kaldıran videoda ne olmuştu? Türkiye’nin en büyük kanalı olan Enes Batur, çok büyük bir kitleye sahip. Öz amcasının eşine ve kendisine hakaret ettiği videoyu yayınlamıştı. “Psikolojik Kışkırtma” video konseptiyle izleyicilerine video sunan Enes Batur, amcasına hakaretler ederek sinirlenmesini sağlayarak tepkisini ölçmüştü.

Fakat işler istediği gibi gitmedi. Tepkiler çığ gibi büyüyünce videoyu kaldırmak zorunda kaldı.

Çekmiş olduğu videoda Enes Batur öz amcası olan Murat Sungurtekin’e “Sen işe yaramaz bir adamsın” “Sen düzgün adam olsan karın 200 kilo olmaz” “salak salak iş yapma” “sen adam değilsin” “Adana’da hiçbir şeydin ben seni yanıma aldım yardım yaptım düzeldin” gibi birçok tabirde bulundu. Bu tabirlerle hayranları şok geçirdi.

Bugün saat 19.00’da Enes Batur’un yapacağı açıklama büyük merak topladı.

BİR CEVAP BIRAK