Ana sayfa Gündem Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. Bölüm Fragmanı Seyirciyle Buluştu! İşte EDHO 111.Bölüm...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. Bölüm Fragmanı Seyirciyle Buluştu! İşte EDHO 111.Bölüm Fragmanı…

136
0
PAYLAŞ

Türkiye’de en çok izlenen dizilerden birisi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111.Bölüm de her bölüm olduğu gibi heyecan dorukta. İzlediğimizde Ateş’in Davut’a ateş etmesi nefesleri tutmak için yeterli oluyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111.Bölüm fragmanı nda olanlar… İşte 111.bölüm fragmanı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin beklenen fragmanı seyirciyle buluştu. ATV ekranlarında her Salı oynayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, geçen hafta bugün seyircisiyle buluştu. 111. bölümde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın en dikkat çeken ismi Hızır, Ateş tarafından yapılan ihaneti farkedecek mi? Gibi birçok sorunun cevabını bulabileceğiniz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111.Bölüm fragmanı yayınlandı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin resmi Twitter hesabı Eşkıyatv’den yayınlanan fragmanda bugün akşam 20.00’de gelişecek olaylara dair ipuçları yer alıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111.Bölüm Fragmanı
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz En Son Ne Oldu?

Para karşılığında ikna edilmesi imkansız olan Hızır’ı, sevdiklerinin ve yanındakilerinin canıyla tehdit etmeye çalışan Muzi’nin hedefine Çakırbeylilerden herhangi birinin canını almak bulunuyor. Bu yolu da denedikten sonra eğer yine Hızır’da bir etki yaratmazsa, bu sefer direkt olarak silahını Hızır’a doğrultup, Hızır’ı öldürerek ticaretine bakacaktır.

Öte yandan İzzet’de Muzi’nin Ateş ile yan yana yapacak olduğu suikastlerden rahatsızlık duymuştur. Çakırbeylilerden en küçüğünün dahi kanının sıçramasını istemeyen İzzet, kendi yoluna gitmek ister. Ama bunu kendi kurallarıyla yapar.

Düşmanlık etmeden önce dost olmayı tercih eden Hızır’ın dostluk amacıyla uzattığı el havada kalır. İzzet, yeni ortaklarıyla ilgili alacağı tehditlerden boy boy nasibini alacak ve gerilmeye başlayacaktır.

Alparslan’ın da birdenbire ortaya çıkan sevgilisinin yalan olduğunu düşünen Davut ise, yeğeni tarafından yapılan tercihlerden endişe duymaktadır. Bundan dolayı şüphe duyduğu adamla ayarladığı karşılıklı görüşmede kendisine uyarılar yaparak, Alparslan’dan uzak durup, herhangi bir zararın yanı sıra tek bir laf bile etmemesini ister.

Bu esnada sevgili görünümünde olan koruma Meltem’de yine Çakırbeylilerin sürekli aklında olan fakat bir türlü dile getiremedikleri şüphenin gerçek olduğu yönünde bilgi aktarımı sağlar.

Dostlarından hiçbirine hainlik sıfatını yakıştıramayan Hızır’ın sonunda korktuğu başına gelmiş ve kafasını kurdalamaya başlamıştır. Düşmanlık ve hainliği belli olduğunda herkesi derinden sarsacak Ateş’in kurmuş olduğu planlar, onu dost bilenlerin yakın zamanda yıkılması içindir.

BİR CEVAP BIRAK