Ana sayfa Otomobil Fabia Artık SUV Segmentinde!

Fabia Artık SUV Segmentinde!

192
0
PAYLAŞ

Çek üretimi Skoda, arka arkaya yeni segment bombalarını patlatmaya başladı. Son olarak Fabia model araçları ile önümüzdeki yıl SUV segmentinde seri üretime başlayacağını duyuran Skoda, araba meraklılarını şimdiden heyecanlandırmayı başardı. Yeni nesil Hatchback ile eşsiz bir deneyime hazırlanın. Mükemmel iç ve dış yapısı ile Yeni Fabia, farkı hissettireceğe benziyor. Spor araba segmenti SUV için partner arayışına giren ve aradığı partneri bulan Skoda, hiç vakit kaybetmek istemiyor.

Gerekli tüm patent ve izinleri alan Skoda yetkilileri, Paris Araba Fuarında ürünü tanıttıktan sonra ilk parti üretimini yapmayı planlıyor. İlk partiyi Avrupa ve Türkiye’de satışa sunduktan sonra, diğer ülkelere ise satışı hızla başlayacak bu otomobilde en dikkat çeken şey ise; geniş iç hacmi ve güçlü çekiş performansı ile dizel yakıt otomobilleri arasında en iyisi olması.
2018’de satışa sunulması planlanan Skoda Fabia rahatlığı ve konforu ile baş döndürüyor.

Koltuk ve ön kısımdaki çekicilik, dış cepheye de yansımış durumda. Yeni skoda Fabia diğer Suv segmenti araçları olan Hyundai, Wolkswagen ve Citroen gibi MQB platformu üzerinden inşa edilecek. 6.5 inçlik dokunmatik ekranı ile size teknolojinin tüm imkanlarını sunmaya aday bu araç, dizel ve benzin seçenekleri ile vitrindeki yerini alacak. Deri koltuk, koltuk ısıtma, güçlü hoporlör ve ses efekti, vites ve direksiyon uyumu ile sizi baştan çıkarak Skoada Fabia’nın fiyatı ise şu an lansmanda belirtilmemektedir.

BİR CEVAP BIRAK