Ana sayfa Oyun Fallout 4’ü Bitirmek İsteyenlerin Dikkatine!

Fallout 4’ü Bitirmek İsteyenlerin Dikkatine!

201
0
PAYLAŞ

İnterplay tarafından 1997 yılında piyasaya sürülen Fallout serisinin son oyunu olan Fallout 4, 22. Yüzyılı konu alan fantastik, bilim kurgu tarzı bir oyun. Oyun ABD ve Avrupa başta olmak üzere Dünya genelinde yaklaşık 45 milyon gerçek kullanıcı tarafından oynanmakta. Diğer bir çok oyundan farkı ise, evrende karşılaştığınız tüm ipuçlarını hafızanıza kaydetmeniz gerektiği, yoksa oyunu tamamlamanız neredeyse imkansız. Bunu neden mi söylüyoruz?

The LAWD nicki kullanan bir Fallout tutkunu, bu oyunu bitirebilmek için neredeyse 9 ay boyunca her gün oynamış ve bu oyunu bitirebilmek için tam 750 saat oynamaya devam etmiş. Süreç beklediğimizden de zor geçmiş anlaşılan. Çünkü, Thomas isimli bu genç, hemen hemen tüm detayları en ince detayına kadar almış ve bunu bir yere kaydetmeyi de ihmal etmemiş. Geçtiği tüm evrendeki en ufak bir ayrıntıyı dahi atlamamış. Peki siz bu kadar dikkatli olabileceğinizi ve Thomas’ın bu rekorunu geçebileceğinizi düşünüyor musunuz?

Fallout 4 sizi 2077 yılına götürecek, burada bir çok gizemli olaya tanıklık edecek ve 70 çeşit silah ve bu silahların 400’e yakın varyasyonu ile düşmanlarınızla çarpışacaksınız. Kaç saatte bitirirsiniz bilemeyiz ama bu oyun sizi epey yoracak gibi. Çünkü oyun çok farklı bir senaryoya sahip ve günümüz oyunlarından daha da karmaşık. Oyunu çözebilmeniz bile neredeyse 3-4 günü bulabilir. The LAWD’ı tahtından indirmek için daha ne bekliyorsunuz?

BİR CEVAP BIRAK