Ana sayfa Gündem Fenomeni Öldüren Şahıs Kendini Sosyal Medyada Ele Verdi!

Fenomeni Öldüren Şahıs Kendini Sosyal Medyada Ele Verdi!

193
0
PAYLAŞ

Sosyal medyanın hayatımızın büyük bir bölümünü kaplamasıyla birlikte yeni nesil medyanın oldukça korkutucu yanlarını da görmeye büyük hızla devam ediyoruz. Pazar günü cinayete kurban giden sosyal medya fenomeni Bianca Devins, gündemde bomba gibi yerini aldı. Devins’in katili ise sosyal medya üzerinden kendisini ele verdi.

Sosyal Medya Fenomeni Cinayete Kurban Gitti

35.000 takipçisi bulunan sosyal medya fenomeni Bianca Devins, geçtiğimiz Pazar sabahı New York’ta bulunan evinde ölü bulundu. Henüz 17 yaşında olan genç kızın cinayet hakkında birçok şüphenin sonrasında katil zanlısı kendisini sosyal medya hesabı üzerinden ele verdi.

Devins, Instagram üzerinden fenomen olduktan sonra takıntılı hayranları arasında yer alan Brandon Clark ile bir ilişki yaşadı. İlişkileri oldukça dengesiz ilerleyen çiftin son günlerdeki sert kavgalarının mesajları duruyordu. Beraber gittikleri bir konserin ardından tekrar tartışmaya başlayan çiftin bu kavgası cinayetle bitti.

Fenomeninin ölümünün sonrasında, genç kızın yanında bulunan son kişi olmasından dolayı ilk şüpheli olarak düşünülen ve üzerine düşülen erkek arkadaşı sosyal medya hesabından paylaştığı görsellerle yakayı ele verdi.

Brandon Clark’ın fenomenin cesedinin görüntülerini 4 kanallı bir ilan panousunda “Özür Dilerim Bianca” yazarak paylaştığı bildirildi. Katil zanlısının tutuklanmadan kısa süre öncesinde Instagram hesabından paylaşımını yaptığı hikayeler polis şüphelerini doğruladı.

Aynı zamanda katilin cinayeti canlı bir şekilde sosyal medya hesabı üzerinde yayınladığı iddiaları da kendini gösterdi. Fakat kaldırılan yayın ve gönderilerin sonrasında bu konuda polisler tarafından herhangi bir açıklama yapılmadı.

Henüz cinayet detayları ayrıntılı bir şekilde açıklanmamış olsa da, katil zanlısı tutuklanarak cezaevine gönderildi.

BİR CEVAP BIRAK