Ana sayfa Otomobil Fiat Fullback 4×4 Seçeneği Eklendi!

Fiat Fullback 4×4 Seçeneği Eklendi!

264
0
PAYLAŞ

FİAT, 4×4 tekerlekli FullBack pikap aracını basına tanıttı. Üstün sürüş kabiliyeti ve mükemmel iç yapısı ile dikkatleri üzerine çeken bu aracın en önemli özelliği ise, hem 4×4 çekiş gücü hem de dizel kombinasyonunu birlikte barındırması. Bu özellik sayesinde, en az yakıt tüketimi ile üstün performans yakalaması planlanan FullBack aracın fiyatı da bir hayli dikkat çekici. Sadece 104.000 lira ödeyerek satın alınabilecek bu aracın lansmana özel indirimli fiyat olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Şimdi 4×4 Seçeneği Eklendi!
FullBack araç serisinin yeni ürünü olan FullRock, 180 HP güce sahip 2.4 silindir hacimli dizel motora sahip olması, aracın pikap piyasasının en önemli aktörleri arasında olacağını gösteriyor. Konforlu iç yapısı ve jeep tasarımı ile takdirleri toplayan FullRock’ın, Amerikan futbolunda hem defans oyuncusu olup hem de hücuma destek veren oyuncudan ilham alınmış bir niteleme olduğunu belirtmek isteriz. Bu özelliğine bakılarak en zor doğa koşullarında en mükemmel performansı gösterdiğini tahmin etmek pek de zor olmasa gerek.

Yol durumu ve hıza göre gerçek zamanlı (real timing) güç aktarımı sağlayan 4 farklı sürüş modülü ve standart back diferansiyel arka kilidi, aracın safkan bir arazi aracı olduğunu göstermektedir.

Fiat FullBack FullRock, 5 vitesli otomatik şanzımana sahip. 5.3 metrelik dip uzunluğa ve 5 metrelik aks mesafesi ile dikkat çeken araç, 3.1 ton çekme gücü ve 1 tona kadar yük taşıma kapasitesi ile sınıfının en ideal aracı olarak gösteriliyor.

BİR CEVAP BIRAK