Ana sayfa Oyun FIFA 18’in ’Dünya Kupası’ Güncellemesi Tarihi Belli Oldu!

FIFA 18’in ’Dünya Kupası’ Güncellemesi Tarihi Belli Oldu!

85
0
PAYLAŞ

Futbol oyunları PES ve FIFA arasındaki rekabet, her iki serinin de 2019 sürümlerinin kesinleştiği şu günlerde iyice kızışıyor. Her vakit lisans ve lig seçenekleri konusunda daha geniş bir kütüphaneye sahip olan FIFA, büyük Dünya Kupası 2018 güncellemesiyle önemli bir avantaj sunacak. PC, Xbox One, PS4, Nintendo Switch, Android ve iOS cihazlara ücretsiz olarak gönderilecek dev günceleme için art sayın başladı. 

EA’nın güncellemeyi PES 2019 hakkındaki detaylar netleştikten sonra duyurması, Konami’nin en çok oynanan serisini zora sokacaktır. Oyuncuların son yıllarda lisanslı takım, forma, oyuncu ve lig eksiklerinden sıkılmaya başladığı PES’in şansı gittikçe azalıyor. Konami’nin resmi olarak sunmadığı lisanslama güncellemeleri, oyunun hayranları tarafından yapılıyor. FIFA cephesinde ise bütün güncellemeler zamanında ve geniş kapsamda yapılıyor.

EA, FIFA 18 Dünya Kupası için bir fragman da yayınladı:

Güncellemenin yayın tarihi PS4, XBox One, PC ve Nintendo Switch için 29 Mayıs, Android ve iOS için de 6 Haziran olarak açıklanıyor. Güncelleme içeriğinde Dünya Kupası tarihinde kullanılan top paketleri, Rusya’daki turnuvada kullanılacak 12 farklı stadyum, son radde detaylı taraftarlar, 32 tane ülke takımı, takımların afişleri gibi önemli dokunuşlar sunacak.

Ayrıca World Cup Ultimate Team özelliği de güncellemenin en hararetli kısmı olacak. Taraftarlar, gerçek dünyadaki karşılaşmadan etkilenen bir oyun içeriğiyle, 32 farklı ülkenin oyuncularından istediklerini seçerek takım oluşturabilecekler.

FIFA’nın Dünya Kupası 2018 güncellemesine kavuşması, serinin oyuncu sayısını da arttıracaktır. 

BİR CEVAP BIRAK