Ana sayfa Bilgisayar G.Skill En Hızlısını Üretti!

G.Skill En Hızlısını Üretti!

117
0
PAYLAŞ

Anakartın önemli elemanlarından olan Bellek kitleri, bilgisayarların daha kısa sürede daha fazla işlem yapmasını sağlayan bir donanımdır. Bu kitler, bilgisayarların daha hızlı performans sağlaması için kullanılır. Yani aşırıya gidenlerden iseniz, anakartınızın bu kitlere ihtiyaç duyabileceğini söyleyebiliriz. Son zamanlarda Kingston bu alanda önemli başarılara imza atmış ve üstün nitelikli bellek kitini piyasaya sunmuştu. Şimdilerde ise, G.Skill daha iyisini yaptığını iddia ediyor. Peki gerçekten de G.Skill daha iyisini mi yaptı, sizler için inceledik ve yazının devamında bu bellek kitinin özelliklerini sizlerle paylaştık.

G.Skill Tarafından Geldi!
G.Skill 64 GB boş alana sahip DDR4 bellek kitini duyurdu. Bu şimdiye kadarki en hızlı bellek kiti. Öyle ki, 1.35 Volt enerji ile 3600 Mhz’e kadar hız elde edebilen bu kit sayesinde siz de hız aşınımı ( over clock) yaparken bilgisayarınızın çok da kasılmadığına şahit olacaksınız. Mühendis ya da tasarımcılar için üst düzey performans sağlayıcısı olarak dizayn edilen bu kit, 16 GB’lık dört bölmeden oluşur. Bu her modül 3600 Mhz değerine aynı anda ulaşabiliyor.

Bilindiği gibi eskiden, dört modül aynı anda işlem yapamamakta ve yapılan işlemleri paylaşmak zorunda kalmaktaydı. Ama bu yeni Trident Z bellek kiti, tüm modüllerinde ayrı ayrı işlem saklayabilmektedir. G.Skill Trident Z Aralık ayına kadar piyasaya sürülmüş olacak ama bu ürünün fiyatı şimdilerde sır gibi saklanıyor.

BİR CEVAP BIRAK