Ana sayfa Gündem Galatasaray – Schalke Şampiyonlar Ligi Maçı Ne Zaman Oynanacak? İşte Detaylar

Galatasaray – Schalke Şampiyonlar Ligi Maçı Ne Zaman Oynanacak? İşte Detaylar

105
0
PAYLAŞ

Galatasaray ve Schalke şampiyonlar liginde karşı karşıya gelecek. Schalke D grubunda 2. konumda yer alırken Galatasaray ise 3.konumda yer alıyor. Schalke’nin oynadığı 2 maçtan birisi galibiyet 1’i beraberlikken, Galatasaray’ın oynadığı 2 maçtan 1’i galibiyet, diğeri mağlubiyet. Eğer Galatasaray bu maçı yenerse 2 galibiyet, 1 mağlubiyeti olacak. Schalke’nin ise 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyeti olacak.

İstatistikler Galatasaray’ı İşaret Ediyor!

Galatasaray ve Schalke maçına yönelik tahminler de bahis siteleri ve Google’da yayınlandı. Galatasaray’ın kazanmasına %36 ihtimal verilen maçta Schalke’nin kazanmasına %33 ihtimal veriliyor. Geriye kalan %31’lik bölüm ise maçın berabere biteceği yönünde tahmin belirtmiş durumda.

Galatasaray Şampiyonlar Ligi Maçı Ne Zaman?

Galatasaray’ın Türk Telekom arena stadında ağırlayacak olduğu Schalke ile oynayacağı D Grup şampiyonlar ligi maçı, 24 Ekim 2018 tarihinde akşam saat 22.00’da başlayacak. D grubunun 3.maçı olarak öne çıkan bu maçta istatistiklere bakılırsa Galatasaray’ın kazanma olasılığı daha fazla.

Fatih Terim Çalışmalarına Devam Ediyor

Fatih Terim ise Schalke maçından önce Galatasaray’ı Bursaspor maçı için motive etmek için çabalıyor. Oyuncularını bu husus üzerinde uyaran İmparator lakaplı Fatih Terim, “maç nasıl olsa evimizde” tarzında bir rahatlık yaşandığı takdirde başından kaybedileceğini açıkladı. Bursaspor’u yenerek Schalke maçına lider çıkılması noktasında oyuncularına talimat verdi.

Her 2 Ligde de Lider Konumda Olacak!

Galatasaray art arda 2 maç oynayacak. Bursaspor maçının ardından Schalke 04 ile karşı karşıya gelecek. Galatasaray eğer Bursaspor ve Schalke’yi de yenerse her iki ligde de lider konumda yer alacak. Ligde zaten Başakşehir’in önünde 3 puan farkla yer alan Galatasaray, eğer şampiyonlar liginde Schalke’yi yenerse Porto’nun Lokomotiv engeline takılmasıyla birlikte liderliğini ilan edecek.

Terim zorlu Şampiyonlar ligi maratonunda oyuncularını büyük bir motivasyonla besliyor. İç sahada kesinlikle tek bir mağlubiyet istemediği hususunda oyuncularını uyaran Terim, şampiyonlar ligi grubunda lider olmak için gerekli tüm mücadeleyi hassas bir şekilde devam ettiriyor.

Galatasaray Schalke maçıyla birlikte art arda iki maçada Türk Telekom Arena’da devam edecek. Burasspor maçı da Schalke maçı da iç sahada oynanacak. 2 maçta da kesinlikle mağlubiyet alınmaması noktasında uyarılarını devam ettiren Fatih Terim, her 2 maçtan da umutlu.

BİR CEVAP BIRAK