Ana sayfa Mobil Galaxy Note 10 Kaç TL?

Galaxy Note 10 Kaç TL?

218
0
PAYLAŞ

Galaxy Note 10+ satış fiyatı 11.399 TL dir. Ekran büyüklüğü açısından ve ram hafızası özellikleri oldukça dikkat çekildi.

Galaxy Note 10 sadece 3 rengi ile piyasaya sürüldü. 2 rengi standart olarak, siyah ve beyaz şeklindedir. Diğer rengi ise degradeli, ay tozu grisi olarak biliniyor.

Galaxy Note 10 Farklılıkları

Galaxy Note serisinde 8 ve 9 yeteri kadar dikkat çeken bir farklılık göstermemiştir. Lakin yeni Plus versiyonu ile oldukça dikkat çeken bir cihaz halini aldı.

6.8 inç ekranı olan Plus, çerçeve olmamasından dolayı modern ve şıklık içerdiği bariz belli.

 

 

 

Galaxy Note 10 Ekran İncelemesi

Her telefonda gelen olarak köşe kısmında bulunan kamera, bu yeni versiyonda kamerayı orta kısmında bulunduruyor. 1440 x 3040 çözünürlüğe sahip ve çerçevesiz olmasından kaynaklı, sarmalayacak bir yapıya sahip.

Galaxy Note 10 S-Pen Farklılıkları

Note 9’a göre oldukçe geliştirilmiş bir sistem. Arada mesafe varken uygulamara kalemle bağlanabilmek mümkün. Cihazı sağa ve sola hareket ettirerek telefonun içindeki uygulamalarınızın yerini değiştirebilirsiniz.

Kamera özellikleri

Baktığımız üzere 3 kameralı gözüken Galaxy Note 10 TOF kamera etkisiyle birlikte 4 kamera özelliğine geçiş yapmış oluyor. Ama maalesef ki Note 10+ da bulunan bir özelliklerden. + Plusta bulunan ön kamerada ki 2. kamera ise önceki modelinde yani Note 10 da bulunmuyor.

Windows

Kullandığınız masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarınızda 10+’ın yenilenen özellikleri sayesinde tek tuşla bilgisayarlarınıza da bağlayabiliyorsunuz.

 

BİR CEVAP BIRAK