Ana sayfa Bilim Geleceğe Gittiğini İddia Etti!

Geleceğe Gittiğini İddia Etti!

82
0
PAYLAŞ

Kehanetlere inanır mısınız bilmiyoruz ama size tüylerinizi ürpertecek bir hikayeden bahsetmek istiyoruz. Hikaye diyoruz çünkü gerçek olmaması için inanın çok dua edeceğimiz birkaç anıdan bahsedeceğiz. Tabii ki bu anılar arasında dikkat çeken iki şeyi söylemek isteriz. Birincisi bazı noktaları ile olumlu olayların yaşandığı bu olay geleceğe giden bir adamın söylediklerinden oluşuyor. İkincisi, birkaç yıl önce söylenmesine rağmen, günümüzde gerçekleşen olaylara bakıldığında söylenenlere yaklaşıldığını da belirtmek isteriz.

1927 yılında Amerika’da doğan Al Bielek, geçtiğimiz yıllarda hayata gözlerini yummuştu. Ama, çevresindekiler ile paylaştıkları ve bir kısmını kitap haline getirdiği konular halen konuşulmakta. Peki Bielek neler söylemişti ve geleceğe gittiğini iddia eden bu adam gelecekten bizlere neler getirmişti?

Neler Yaşadığını Anlattı!
Al Bielek, çok uzun bir geleceğe yolculuğa çıktığını hatta yanında kısa süre önce ölen en yakın arkadaşının da olduğunu söylüyor. Gelecekte uçuşan otomobiller gördüğünü ve uçuşan araçların trafikte çok yoğun olarak kullanıldığını söylüyor. Öyle ki havada kaza geçiren iki aracın önlerine düştüğünü dahi söylüyor. Bunun yanında ileride Çin ve Rusya bloku ile ABD ve AB bloku arasında 3. Dünya savaşı çıktığını ve kendisinin de bu savaşta komutan olarak savaştığını iddia ediyor. Savaşın nükleer ve hidrolik savaştan oluştuğunu dünyanın savaş öncesi 15 milyar olan nüfusunun ise 300 milyona gerilediğini ifade ediyor. Tüm bunlarla kalmayıp, ABD, Japonya, Rusya gibi ülkelerin yerine şehir kolonileri kurulduğunu ve her şehirde kendi kurallarının geçtiği yönetimlerin iş başı yaptığını söylüyor. Ayrıca uçuşan kentleri de gördüğünü söyleyen Bielek, ileri de kentlerin yerinin değişeceğini de söylemekten kaçınmıyor.

BİR CEVAP BIRAK