Ana sayfa Mobil General Mobile, GM 9 Pro Modelinde Fiyat Düşüklüğüne Karar Verdi!

General Mobile, GM 9 Pro Modelinde Fiyat Düşüklüğüne Karar Verdi!

83
0
PAYLAŞ

Ülkemizin döviz kurlarında yaşadığı problemlerden dolayı telefon fiyatları büyük oranda artış göstermişti. Kurların düşmesiyle birlikte ilk müjdeli haber General Mobile cephesinden geldi. Bugün General Mobile’ın resmi olarak açıkladığı bilgiye göre 2899 TL karşılığında satışı gerçekleştirilecek olan GM 9 Pro modeli 2.199 TL’ye indi.

General Mobile GM9 Pro 700 TL İndirim Aldı!

General Mobile tarafından ilk AMOLED teknolojisine sahip telefon olarak piyasaya sürülen General Mobile GM9’un çift ana kamerası bulunmakta. Tasarımı da muhteşem seviyede güzel olan General Mobile GM9 Pro, yerli telefon olmasıyla dikkat çekiyor. Özellikleri ön plana çıkan telefon 700 TL indirim alarak 2.899 TL yerine 2.199 TL’ye satılmaya başladı. Fiyatı uygun telefon alma arzusunda olanlar bu modele kesinlikle bakmalı. Çünkü bu fiyata alınabilecek en iyi telefonlardan biri.

General Mobile GM9 Pro Özellikleri

General Mobile’ın en kapsamlı telefonlarından biri olarak ön plana çıkan. Piyasada da büyük bir yer alan General Mobile GM9 Pro, işlemci olarak Qualcomm tarafından üretilen orta ve üst segment telefonlara yönelik Snapdragon 660’ü kullanıyor.

General Mobile GM9 modeli 4 GB RAM’e sahip. Bu sayede oyun oynarken aşırı ısınma, donma veya yavaşlama gibi durumlar meydana gelmiyor. 4GB RAM, çok yüksek performans isteyen oyunları Full HD oynamak için yetersiz olsa da HD oynatmaktadır.

64 GB Dahili depolama alanı bulunan General Mobile GM9 Pro, 256 GB’a kadar yükseltilebiliyor. SD kart özelliği aktif.

VoLTE, ViLTE, VoWiFi gibi özelliklerinin tamamıyla donatılan General Mobile GM9 Pro modeli sadece bu bağlantı türleriyle birlikte sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda Wi Fi 802.11 /b / g / n / ac, yer alıyor. Bluetooth 5, Type-C 3,1 gibi bileşenlerin yer aldığı General Mobile GM 9 Pro modelinde dikkat çeken bir diğer bağlantı ise USB 3.1. destekli Type – C bağlantısı oluyor.

General Mobile GM 9 Pro’da AMOLED panel kullanılıyor. 6.1 inç ekrana sahip olan cep telefonu, 2160 X 1080 px ekran çözünürlüğü sunuyor. Aynı zamanda düşmelere ve darbelere karşıda Gorilla Glass 5 Camla birlikte korunuyor.

Android 8.1 yazılım sistemiyle kontrol edilebilen GM 9 Pro’nun, Android 9.0 Pie güncellemesinin 2018 yılının sonunda geleceği telefonlar arasında olduğunu söyleyebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK